Overwinningstoren - Niv. 2: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 124: | Regel 124: | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 780 | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 780 | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 40 | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 40 | ||
|- | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 880 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 40 | |||
|} | |} | ||
<!-- SMW code --> | <!-- SMW code --> |
Versie van 23 apr 2020 10:45
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Willekeurig producerend gebouw | ||||||||||||
Straat: | Geen weg vereist | ||||||||||||
Grootte: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 1x1De eigenschap “Size” (als paginatype) met de invoerwaarde “ 1x1” bevat ongeldige tekens of is onvolledig en kan daarom onverwachte resultaten veroorzaken tijdens een opvraag- of annotatieproces.
| ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Produceert | Levert |
---|---|---|
Bronstijd | 14 | 40 |
IJzertijd | 18 | 40 |
Vroege middeleeuwen | 22 | 40 |
Hoge middeleeuwen | 26 | 40 |
Late middeleeuwen | 30 | 40 |
Koloniale tijdperk | 36 | 40 |
Industriële tijdperk | 50 | 40 |
Progressieve tijdperk | 70 | 40 |
Moderne tijdperk | 100 | 40 |
Postmoderne tijdperk | 140 | 40 |
Hedendaagse tijdperk | 200 | 40 |
Morgen | 270 | 40 |
De Toekomst | 360 | 40 |
Arctische toekomst | 460 | 40 |
Oceanische toekomst | 560 | 40 |
Virtuele toekomst | 660 | 40 |
Ruimtetijdperk: Mars | 780 | 40 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 880 | 40 |