Sfinx: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 125: | Regel 125: | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 1.731 | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 1.731 | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 26.000 | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 26.000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 1.881 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 36.000 | |||
|} | |} | ||
Versie van 23 apr 2020 10:44
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Versieringen | ||||||||||||
Straat: | Geen weg vereist | ||||||||||||
Grootte: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 2x1De eigenschap “Size” (als paginatype) met de invoerwaarde “ 2x1” bevat ongeldige tekens of is onvolledig en kan daarom onverwachte resultaten veroorzaken tijdens een opvraag- of annotatieproces.
| ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | |
---|---|---|
Bronstijd | 144 | 10 |
IJzertijd | 198 | 16 |
Vroege middeleeuwen | 206 | 40 |
Hoge middeleeuwen | 225 | 80 |
Late middeleeuwen | 246 | 120 |
Koloniale tijdperk | 289 | 200 |
Industriële tijdperk | 326 | 400 |
Progressieve tijdperk | 358 | 600 |
Moderne tijdperk | 383 | 1.000 |
Postmoderne tijdperk | 399 | 1.600 |
Hedendaagse tijdperk | 463 | 2.400 |
Morgen | 563 | 4.000 |
De Toekomst | 674 | 6.400 |
Arctische toekomst | 785 | 9.600 |
Oceanische toekomst | 906 | 12.000 |
Virtuele toekomst | 1.082 | 16.000 |
Ruimtetijdperk: Mars | 1.731 | 26.000 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 1.881 | 36.000 |