Overwinningstoren - Niv. 2: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 128: | Regel 128: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 880 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 880 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 40 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 40 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Venus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1.020 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 40 | |||
|} | |} |
Versie van 15 apr 2021 08:26
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Willekeurig producerend gebouw | ||||||||||||
Straat: | Geen weg vereist | ||||||||||||
Grootte: | 1x1 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Produceert | Levert |
---|---|---|
Bronstijd | 14 | 40 |
IJzertijd | 18 | 40 |
Vroege middeleeuwen | 22 | 40 |
Hoge middeleeuwen | 26 | 40 |
Late middeleeuwen | 30 | 40 |
Koloniale tijdperk | 36 | 40 |
Industriële tijdperk | 50 | 40 |
Progressieve tijdperk | 70 | 40 |
Moderne tijdperk | 100 | 40 |
Postmoderne tijdperk | 140 | 40 |
Hedendaagse tijdperk | 200 | 40 |
Morgen | 270 | 40 |
De Toekomst | 360 | 40 |
Arctische toekomst | 460 | 40 |
Oceanische toekomst | 560 | 40 |
Virtuele toekomst | 660 | 40 |
Ruimtetijdperk: Mars | 780 | 40 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 880 | 40 |
Ruimtetijdperk: Venus | 1.020 | 40 |