Grote brug - niv. 3: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 191: | Regel 191: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 38.400 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 38.400 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 1 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 1 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Venus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 11.140 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 252.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 93.100 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 41.100 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | |||
|} | |} |
Versie van 15 apr 2021 08:26
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 4x3 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | ||||
Bronstijd | 570 | 60 | 1.000 | 700 | 1 |
IJzertijd | 980 | 96 | 2.200 | 1.700 | 1 |
Vroege middeleeuwen | 1.080 | 240 | 3.100 | 2.800 | 1 |
Hoge middeleeuwen | 1.210 | 480 | 4.000 | 3.900 | 1 |
Late middeleeuwen | 1.350 | 720 | 5.100 | 5.100 | 1 |
Koloniale tijdperk | 1.580 | 1.200 | 7.800 | 6.500 | 1 |
Industriële tijdperk | 1.780 | 2.400 | 9.700 | 7.900 | 1 |
Progressieve tijdperk | 1.960 | 3.600 | 11.800 | 9.300 | 1 |
Moderne tijdperk | 2.100 | 6.000 | 14.600 | 10.800 | 1 |
Postmoderne tijdperk | 2.180 | 9.600 | 18.400 | 12.300 | 1 |
Hedendaagse tijdperk | 2.540 | 14.400 | 24.000 | 13.800 | 1 |
Morgen | 3.080 | 24.000 | 27.700 | 15.500 | 1 |
De Toekomst | 3.690 | 38.400 | 31.800 | 17.000 | 1 |
Arctische toekomst | 4.300 | 57.600 | 36.100 | 18.600 | 1 |
Oceanische toekomst | 4.960 | 72.000 | 40.700 | 20.400 | 1 |
Virtuele toekomst | 5.930 | 96.000 | 45.600 | 22.100 | 1 |
Ruimtetijdperk: Mars | 9.480 | 156.000 | 76.200 | 35.700 | 1 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 10.310 | 216.000 | 84.400 | 38.400 | 1 |
Ruimtetijdperk: Venus | 11.140 | 252.000 | 93.100 | 41.100 | 1 |