Septemberhuisje - niv. 2: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 191: | Regel 191: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 9.820 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 9.820 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 1 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 1 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Venus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 8.740 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 252.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 93.100 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10.610 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | |||
|} | |} |
Versie van 15 apr 2021 08:27
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 3x4 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | ||||
Bronstijd | 160 | 60 | 700 | 540 | 1 |
IJzertijd | 350 | 96 | 1.700 | 930 | 1 |
Vroege middeleeuwen | 530 | 240 | 2.800 | 1.030 | 1 |
Hoge middeleeuwen | 750 | 480 | 3.900 | 1.150 | 1 |
Late middeleeuwen | 980 | 720 | 5.100 | 1.280 | 1 |
Koloniale tijdperk | 1.240 | 1.200 | 7.800 | 1.510 | 1 |
Industriële tijdperk | 1.520 | 2.400 | 9.700 | 1.700 | 1 |
Progressieve tijdperk | 1.810 | 3.600 | 11.800 | 1.870 | 1 |
Moderne tijdperk | 2.120 | 6.000 | 14.600 | 2.000 | 1 |
Postmoderne tijdperk | 2.450 | 9.600 | 18.400 | 2.080 | 1 |
Hedendaagse tijdperk | 2.790 | 14.400 | 24.000 | 2.420 | 1 |
Morgen | 3.140 | 24.000 | 27.700 | 2.940 | 1 |
De Toekomst | 3.520 | 38.400 | 31.800 | 3.520 | 1 |
Arctische toekomst | 3.900 | 57.600 | 36.100 | 4.090 | 1 |
Oceanische toekomst | 4.300 | 72.000 | 40.700 | 4.730 | 1 |
Virtuele toekomst | 4.700 | 96.000 | 45.600 | 5.650 | 1 |
Ruimtetijdperk: Mars | 7.450 | 156.000 | 76.200 | 9.030 | 1 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 8.090 | 216.000 | 84.400 | 9.820 | 1 |
Ruimtetijdperk: Venus | 8.740 | 252.000 | 93.100 | 10.610 | 1 |