Septemberhuisje - niv. 6: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 191: | Regel 191: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 11.780 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 11.780 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 3 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 3 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Venus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10.490 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 252.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 109.200 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 12.730 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3 | |||
|} | |} |
Versie van 15 apr 2021 08:27
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 3x4 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | ||||
Bronstijd | 190 | 60 | 800 | 650 | 3 |
IJzertijd | 420 | 96 | 1.900 | 1.120 | 3 |
Vroege middeleeuwen | 640 | 240 | 3.200 | 1.240 | 3 |
Hoge middeleeuwen | 900 | 480 | 4.500 | 1.380 | 3 |
Late middeleeuwen | 1.180 | 720 | 6.000 | 1.540 | 3 |
Koloniale tijdperk | 1.490 | 1.200 | 9.100 | 1.810 | 3 |
Industriële tijdperk | 1.820 | 2.400 | 11.400 | 2.040 | 3 |
Progressieve tijdperk | 2.170 | 3.600 | 13.800 | 2.240 | 3 |
Moderne tijdperk | 2.550 | 6.000 | 17.200 | 2.400 | 3 |
Postmoderne tijdperk | 2.940 | 9.600 | 21.600 | 2.500 | 3 |
Hedendaagse tijdperk | 3.350 | 14.400 | 28.100 | 2.900 | 3 |
Morgen | 3.770 | 24.000 | 32.600 | 3.520 | 3 |
De Toekomst | 4.220 | 38.400 | 37.300 | 4.220 | 3 |
Arctische toekomst | 4.680 | 57.600 | 42.400 | 4.910 | 3 |
Oceanische toekomst | 5.160 | 72.000 | 47.800 | 5.670 | 3 |
Virtuele toekomst | 5.640 | 96.000 | 53.600 | 6.770 | 3 |
Ruimtetijdperk: Mars | 8.940 | 156.000 | 89.500 | 10.840 | 3 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 9.710 | 216.000 | 99.100 | 11.780 | 3 |
Ruimtetijdperk: Venus | 10.490 | 252.000 | 109.200 | 12.730 | 3 |