Carceres voor hippodroom - niv. 4: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 235: | Regel 235: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 3 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 3 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 5 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 5 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Venus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 6.360 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 6.294 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 252.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 105.200 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 631 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5 | |||
|} | |} |
Versie van 15 apr 2021 08:27
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 3x4 | ||||||||||||
Keten: | Hippodroom | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | |||||||
Bronstijd | 320 | 117 | 60 | 800 | 10 | 3 | 5 |
IJzertijd | 560 | 251 | 96 | 1.850 | 13 | 3 | 5 |
Vroege middeleeuwen | 620 | 384 | 240 | 3.100 | 16 | 3 | 5 |
Hoge middeleeuwen | 690 | 540 | 480 | 4.350 | 18 | 3 | 5 |
Late middeleeuwen | 770 | 708 | 720 | 5.800 | 21 | 3 | 5 |
Koloniale tijdperk | 900 | 894 | 1.200 | 8.800 | 25 | 3 | 5 |
Industriële tijdperk | 1.020 | 1.093 | 2.400 | 11.000 | 35 | 3 | 5 |
Progressieve tijdperk | 1.120 | 1.305 | 3.600 | 13.300 | 48 | 3 | 5 |
Moderne tijdperk | 1.200 | 1.529 | 6.000 | 16.500 | 69 | 3 | 5 |
Postmoderne tijdperk | 1.250 | 1.763 | 9.600 | 20.800 | 96 | 3 | 5 |
Hedendaagse tijdperk | 1.450 | 2.009 | 14.400 | 27.100 | 138 | 3 | 5 |
Morgen | 1.760 | 2.264 | 24.000 | 31.400 | 186 | 3 | 5 |
De Toekomst | 2.110 | 2.532 | 38.400 | 35.900 | 227 | 3 | 5 |
Arctische toekomst | 2.460 | 2.808 | 57.600 | 40.800 | 275 | 3 | 5 |
Oceanische toekomst | 2.840 | 3.093 | 72.000 | 46.100 | 316 | 3 | 5 |
Virtuele toekomst | 3.390 | 3.387 | 96.000 | 51.600 | 384 | 3 | 5 |
Ruimtetijdperk: Mars | 5.420 | 5.361 | 156.000 | 86.200 | 467 | 3 | 5 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 5.890 | 5.823 | 216.000 | 95.400 | 549 | 3 | 5 |
Ruimtetijdperk: Venus | 6.360 | 6.294 | 252.000 | 105.200 | 631 | 3 | 5 |