Deelnemerslandgoed: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 190: | Regel 190: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 33.000 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 33.000 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 103 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 103 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Venus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 870 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 126.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +3% | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 36.400 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 119 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-5cc95a855.png}} voor aanvallend leger<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-5cc95a855.png}} voor aanvallend leger<br> |
Versie van 15 apr 2021 08:27
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 3x2 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | ||||
Bronstijd | 20 | 30 | +3% | 300 | 3 |
IJzertijd | 40 | 48 | +3% | 700 | 4 |
Vroege middeleeuwen | 50 | 120 | +3% | 1.100 | 5 |
Hoge middeleeuwen | 80 | 240 | +3% | 1.500 | 6 |
Late middeleeuwen | 100 | 360 | +3% | 2.000 | 7 |
Koloniale tijdperk | 120 | 600 | +3% | 3.000 | 8 |
Industriële tijdperk | 150 | 1.200 | +3% | 3.800 | 10 |
Progressieve tijdperk | 180 | 1.800 | +3% | 4.600 | 12 |
Moderne tijdperk | 210 | 3.000 | +3% | 5.700 | 16 |
Postmoderne tijdperk | 250 | 4.800 | +3% | 7.200 | 21 |
Hedendaagse tijdperk | 280 | 7.200 | +3% | 9.400 | 26 |
Morgen | 310 | 12.000 | +3% | 10.900 | 35 |
De Toekomst | 350 | 19.200 | +3% | 12.400 | 43 |
Arctische toekomst | 390 | 28.800 | +3% | 14.100 | 52 |
Oceanische toekomst | 430 | 36.000 | +3% | 15.900 | 60 |
Virtuele toekomst | 470 | 48.000 | +3% | 17.900 | 72 |
Ruimtetijdperk: Mars | 750 | 78.000 | +3% | 29.800 | 88 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 810 | 108.000 | +3% | 33.000 | 103 |
Ruimtetijdperk: Venus | 870 | 126.000 | +3% | 36.400 | 119 |
voor aanvallend leger