Druïdetempel - niv. 5: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 273: | Regel 273: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 182.250 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 182.250 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 182.250 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 182.250 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Venus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 9.470 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 420.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 134.900 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 15 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 18.050 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 201.750 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 201.750 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br> |
Versie van 15 apr 2021 08:27
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 5x4 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | Produceert willekeurig een van de volgende: | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | 35% | 30% | 15% | 10% | 10% | ||||
Bronstijd | 180 | 100 | 1.000 | 10 | 10 | 15 | 50 | 750 | 750 |
IJzertijd | 380 | 160 | 2.400 | 10 | 10 | 15 | 200 | 3.000 | 3.000 |
Vroege middeleeuwen | 580 | 400 | 4.000 | 10 | 10 | 15 | 450 | 6.000 | 6.000 |
Hoge middeleeuwen | 810 | 800 | 5.600 | 10 | 10 | 15 | 800 | 10.500 | 10.500 |
Late middeleeuwen | 1.070 | 1.200 | 7.400 | 10 | 10 | 15 | 1.250 | 15.750 | 15.750 |
Koloniale tijdperk | 1.350 | 2.000 | 11.300 | 10 | 10 | 15 | 1.800 | 22.500 | 22.500 |
Industriële tijdperk | 1.640 | 4.000 | 14.000 | 10 | 10 | 15 | 2.450 | 30.000 | 30.000 |
Progressieve tijdperk | 1.960 | 6.000 | 17.000 | 10 | 10 | 15 | 3.200 | 39.000 | 39.000 |
Moderne tijdperk | 2.300 | 10.000 | 21.200 | 10 | 10 | 15 | 4.050 | 48.750 | 48.750 |
Postmoderne tijdperk | 2.650 | 16.000 | 26.700 | 10 | 10 | 15 | 5.000 | 59.250 | 59.250 |
Hedendaagse tijdperk | 3.020 | 24.000 | 34.700 | 10 | 10 | 15 | 6.050 | 71.250 | 71.250 |
Morgen | 3.410 | 40.000 | 40.200 | 10 | 10 | 15 | 7.200 | 84.000 | 84.000 |
De Toekomst | 3.810 | 64.000 | 46.100 | 10 | 10 | 15 | 8.450 | 98.250 | 98.250 |
Arctische toekomst | 4.230 | 96.000 | 52.400 | 10 | 10 | 15 | 9.800 | 113.250 | 113.250 |
Oceanische toekomst | 4.650 | 120.000 | 59.000 | 10 | 10 | 15 | 11.250 | 129.000 | 129.000 |
Virtuele toekomst | 5.100 | 160.000 | 66.100 | 10 | 10 | 15 | 12.800 | 145.500 | 145.500 |
Ruimtetijdperk: Mars | 8.070 | 260.000 | 110.500 | 10 | 10 | 15 | 14.450 | 163.500 | 163.500 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 8.760 | 360.000 | 122.400 | 10 | 10 | 15 | 16.200 | 182.250 | 182.250 |
Ruimtetijdperk: Venus | 9.470 | 420.000 | 134.900 | 10 | 10 | 15 | 18.050 | 201.750 | 201.750 |
Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)