Gouden trofee: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 132: | Regel 132: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2.209 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2.209 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3.400.000 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3.400.000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2.380 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3.800.000 | |||
|} | |} |
Versie van 25 apr 2022 12:48
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Versieringen | ||||||||||||
Straat: | Geen weg vereist | ||||||||||||
Grootte: | 1x1 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Prijzen voor herberekening klassement (vlak voor v1.70) | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | |
---|---|---|
Bronstijd | 113 | 1.000 |
IJzertijd | 194 | 1.600 |
Vroege middeleeuwen | 215 | 4.000 |
Hoge middeleeuwen | 239 | 8.000 |
Late middeleeuwen | 267 | 12.000 |
Koloniale tijdperk | 314 | 20.000 |
Industriële tijdperk | 354 | 40.000 |
Progressieve tijdperk | 389 | 60.000 |
Moderne tijdperk | 416 | 100.000 |
Postmoderne tijdperk | 433 | 160.000 |
Hedendaagse tijdperk | 504 | 240.000 |
Morgen | 611 | 400.000 |
De Toekomst | 733 | 640.000 |
Arctische toekomst | 853 | 960.000 |
Oceanische toekomst | 984 | 1.200.000 |
Virtuele toekomst | 1.176 | 1.600.000 |
Ruimtetijdperk: Mars | 1.882 | 2.600.000 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 2.045 | 3.000.000 |
Ruimtetijdperk: Venus | 2.209 | 3.400.000 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 2.380 | 3.800.000 |