Grote brug - niv. 6: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 236: | Regel 236: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 46.500 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 46.500 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 395 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 395 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 13.710 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 288.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 115.500 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 49.500 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 446 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5 | ||
|} | |} |
Versie van 25 apr 2022 12:55
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 4x3 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | ||||||
Bronstijd | 650 | 60 | 1.000 | 800 | 6 | 2 | 5 |
IJzertijd | 1.120 | 96 | 2.200 | 1.900 | 8 | 2 | 5 |
Vroege middeleeuwen | 1.240 | 240 | 3.100 | 3.100 | 10 | 2 | 5 |
Hoge middeleeuwen | 1.380 | 480 | 4.400 | 4.400 | 12 | 2 | 5 |
Late middeleeuwen | 1.540 | 720 | 5.800 | 5.800 | 13 | 2 | 5 |
Koloniale tijdperk | 1.810 | 1.200 | 8.800 | 7.300 | 16 | 2 | 5 |
Industriële tijdperk | 2.040 | 2.400 | 11.000 | 8.900 | 22 | 2 | 5 |
Progressieve tijdperk | 2.240 | 3.600 | 13.300 | 10.500 | 30 | 2 | 5 |
Moderne tijdperk | 2.400 | 6.000 | 16.500 | 12.200 | 43 | 2 | 5 |
Postmoderne tijdperk | 2.500 | 9.600 | 20.800 | 13.900 | 60 | 2 | 5 |
Hedendaagse tijdperk | 2.900 | 14.400 | 27.100 | 15.600 | 86 | 2 | 5 |
Morgen | 3.520 | 24.000 | 31.400 | 17.500 | 116 | 2 | 5 |
De Toekomst | 4.220 | 38.400 | 35.900 | 19.200 | 142 | 2 | 5 |
Arctische toekomst | 4.910 | 57.600 | 40.800 | 21.100 | 172 | 2 | 5 |
Oceanische toekomst | 5.670 | 72.000 | 46.100 | 23.100 | 198 | 2 | 5 |
Virtuele toekomst | 6.770 | 96.000 | 51.600 | 25.000 | 240 | 2 | 5 |
Ruimtetijdperk: Mars | 10.840 | 156.000 | 86.200 | 40.400 | 292 | 2 | 5 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 11.780 | 216.000 | 95.400 | 43.400 | 343 | 2 | 5 |
Ruimtetijdperk: Venus | 12.730 | 252.000 | 105.200 | 46.500 | 395 | 2 | 5 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 13.710 | 288.000 | 115.500 | 49.500 | 446 | 2 | 5 |