Verlaten gesticht - niv. 3: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 216: | Regel 216: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 525.000 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 525.000 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 202.300 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 202.300 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | -2.380 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 600.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 222.100 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | ||
|} | |} |
Versie van 25 apr 2022 12:58
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 5x5 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | |||||
Bronstijd | -110 | 1 | 125 | 1.500 | 5 | 1 |
IJzertijd | -190 | 1 | 200 | 3.600 | 5 | 1 |
Vroege middeleeuwen | -210 | 1 | 500 | 6.000 | 5 | 1 |
Hoge middeleeuwen | -240 | 1 | 1.000 | 8.400 | 5 | 1 |
Late middeleeuwen | -270 | 1 | 1.500 | 11.100 | 5 | 1 |
Koloniale tijdperk | -310 | 1 | 2.500 | 16.900 | 5 | 1 |
Industriële tijdperk | -350 | 1 | 5.000 | 21.100 | 5 | 1 |
Progressieve tijdperk | -390 | 1 | 7.500 | 25.600 | 5 | 1 |
Moderne tijdperk | -420 | 1 | 12.500 | 31.800 | 5 | 1 |
Postmoderne tijdperk | -430 | 1 | 20.000 | 40.000 | 5 | 1 |
Hedendaagse tijdperk | -500 | 1 | 30.000 | 52.100 | 5 | 1 |
Morgen | -610 | 1 | 50.000 | 60.300 | 5 | 1 |
De Toekomst | -730 | 1 | 80.000 | 69.100 | 5 | 1 |
Arctische toekomst | -850 | 1 | 120.000 | 78.500 | 5 | 1 |
Oceanische toekomst | -980 | 1 | 150.000 | 88.600 | 5 | 1 |
Virtuele toekomst | -1.180 | 1 | 200.000 | 99.200 | 5 | 1 |
Ruimtetijdperk: Mars | -1.880 | 1 | 325.000 | 165.700 | 5 | 1 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | -2.050 | 1 | 450.000 | 183.500 | 5 | 1 |
Ruimtetijdperk: Venus | -2.210 | 1 | 525.000 | 202.300 | 5 | 1 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | -2.380 | 1 | 600.000 | 222.100 | 5 | 1 |