Verlaten gesticht - niv. 5: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 216: | Regel 216: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 525.000 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 525.000 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 219.200 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 219.200 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | -2.380 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 600.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 240.600 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3 | ||
|} | |} |
Versie van 25 apr 2022 12:58
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 5x5 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | |||||
Bronstijd | -110 | 1 | 125 | 1.600 | 10 | 3 |
IJzertijd | -190 | 1 | 200 | 3.900 | 10 | 3 |
Vroege middeleeuwen | -210 | 1 | 500 | 6.500 | 10 | 3 |
Hoge middeleeuwen | -240 | 1 | 1.000 | 9.100 | 10 | 3 |
Late middeleeuwen | -270 | 1 | 1.500 | 12.000 | 10 | 3 |
Koloniale tijdperk | -310 | 1 | 2.500 | 18.300 | 10 | 3 |
Industriële tijdperk | -350 | 1 | 5.000 | 22.800 | 10 | 3 |
Progressieve tijdperk | -390 | 1 | 7.500 | 27.700 | 10 | 3 |
Moderne tijdperk | -420 | 1 | 12.500 | 34.500 | 10 | 3 |
Postmoderne tijdperk | -430 | 1 | 20.000 | 43.300 | 10 | 3 |
Hedendaagse tijdperk | -500 | 1 | 30.000 | 56.400 | 10 | 3 |
Morgen | -610 | 1 | 50.000 | 65.300 | 10 | 3 |
De Toekomst | -730 | 1 | 80.000 | 74.900 | 10 | 3 |
Arctische toekomst | -850 | 1 | 120.000 | 85.100 | 10 | 3 |
Oceanische toekomst | -980 | 1 | 150.000 | 95.900 | 10 | 3 |
Virtuele toekomst | -1.180 | 1 | 200.000 | 107.500 | 10 | 3 |
Ruimtetijdperk: Mars | -1.880 | 1 | 325.000 | 179.500 | 10 | 3 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | -2.050 | 1 | 450.000 | 198.800 | 10 | 3 |
Ruimtetijdperk: Venus | -2.210 | 1 | 525.000 | 219.200 | 10 | 3 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | -2.380 | 1 | 600.000 | 240.600 | 10 | 3 |