Olympische schatkist - niv. 6: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 236: | Regel 236: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 158.500 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 158.500 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 19.440 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 19.440 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 15 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 4 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 15.900 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10.199 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 480.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 173.900 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 20.940 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 15 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 15 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 4 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 4 | ||
|} | |} |
Versie van 25 apr 2022 13:00
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 4x5 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | ||||||
Bronstijd | 750 | 176 | 100 | 1.200 | 990 | 15 | 4 |
IJzertijd | 1.300 | 377 | 160 | 2.800 | 1.710 | 15 | 4 |
Vroege middeleeuwen | 1.430 | 579 | 400 | 4.700 | 1.890 | 15 | 4 |
Hoge middeleeuwen | 1.600 | 813 | 800 | 6.600 | 2.110 | 15 | 4 |
Late middeleeuwen | 1.780 | 1.066 | 1.200 | 8.700 | 2.350 | 15 | 4 |
Koloniale tijdperk | 2.100 | 1.346 | 2.000 | 13.200 | 2.760 | 15 | 4 |
Industriële tijdperk | 2.370 | 1.645 | 4.000 | 16.500 | 3.120 | 15 | 4 |
Progressieve tijdperk | 2.600 | 1.963 | 6.000 | 20.000 | 3.420 | 15 | 4 |
Moderne tijdperk | 2.780 | 2.301 | 10.000 | 24.900 | 3.660 | 15 | 4 |
Postmoderne tijdperk | 2.900 | 2.652 | 16.000 | 31.300 | 3.810 | 15 | 4 |
Hedendaagse tijdperk | 3.360 | 3.023 | 24.000 | 40.800 | 4.430 | 15 | 4 |
Morgen | 4.080 | 3.406 | 40.000 | 47.200 | 5.380 | 15 | 4 |
De Toekomst | 4.890 | 3.809 | 64.000 | 54.100 | 6.450 | 15 | 4 |
Arctische toekomst | 5.700 | 4.225 | 96.000 | 61.500 | 7.510 | 15 | 4 |
Oceanische toekomst | 6.580 | 4.654 | 120.000 | 69.400 | 8.660 | 15 | 4 |
Virtuele toekomst | 7.860 | 5.096 | 160.000 | 77.700 | 10.350 | 15 | 4 |
Ruimtetijdperk: Mars | 12.570 | 8.067 | 260.000 | 129.800 | 16.560 | 15 | 4 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 13.660 | 8.762 | 360.000 | 143.800 | 18.000 | 15 | 4 |
Ruimtetijdperk: Venus | 14.760 | 9.471 | 420.000 | 158.500 | 19.440 | 15 | 4 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 15.900 | 10.199 | 480.000 | 173.900 | 20.940 | 15 | 4 |