Olympische schatkist - niv. 8: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 236: | Regel 236: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 182.100 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 182.100 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 22.980 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 22.980 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 20 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 6 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 17.710 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 11.375 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 480.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 199.800 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 24.750 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 20 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 20 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 6 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 6 | ||
|} | |} |
Versie van 25 apr 2022 13:00
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 4x5 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | ||||||
Bronstijd | 840 | 196 | 100 | 1.400 | 1.170 | 20 | 6 |
IJzertijd | 1.440 | 421 | 160 | 3.200 | 2.020 | 20 | 6 |
Vroege middeleeuwen | 1.600 | 645 | 400 | 5.400 | 2.230 | 20 | 6 |
Hoge middeleeuwen | 1.780 | 906 | 800 | 7.600 | 2.490 | 20 | 6 |
Late middeleeuwen | 1.990 | 1.189 | 1.200 | 10.000 | 2.780 | 20 | 6 |
Koloniale tijdperk | 2.340 | 1.501 | 2.000 | 15.200 | 3.270 | 20 | 6 |
Industriële tijdperk | 2.630 | 1.834 | 4.000 | 19.000 | 3.680 | 20 | 6 |
Progressieve tijdperk | 2.890 | 2.190 | 6.000 | 23.000 | 4.040 | 20 | 6 |
Moderne tijdperk | 3.100 | 2.567 | 10.000 | 28.600 | 4.330 | 20 | 6 |
Postmoderne tijdperk | 3.230 | 2.958 | 16.000 | 36.000 | 4.510 | 20 | 6 |
Hedendaagse tijdperk | 3.750 | 3.371 | 24.000 | 46.900 | 5.240 | 20 | 6 |
Morgen | 4.550 | 3.799 | 40.000 | 54.300 | 6.360 | 20 | 6 |
De Toekomst | 5.450 | 4.249 | 64.000 | 62.200 | 7.620 | 20 | 6 |
Arctische toekomst | 6.350 | 4.713 | 96.000 | 70.700 | 8.870 | 20 | 6 |
Oceanische toekomst | 7.320 | 5.191 | 120.000 | 79.700 | 10.240 | 20 | 6 |
Virtuele toekomst | 8.750 | 5.684 | 160.000 | 89.300 | 12.230 | 20 | 6 |
Ruimtetijdperk: Mars | 14.000 | 8.997 | 260.000 | 149.100 | 19.570 | 20 | 6 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 15.220 | 9.773 | 360.000 | 165.200 | 21.270 | 20 | 6 |
Ruimtetijdperk: Venus | 16.440 | 10.563 | 420.000 | 182.100 | 22.980 | 20 | 6 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 17.710 | 11.375 | 480.000 | 199.800 | 24.750 | 20 | 6 |