Lijst van speciale gebouwen: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 568: | Regel 568: | ||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/production-077032b55.png}} Productiegebouwen | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/production-077032b55.png}} Productiegebouwen | ||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x3 | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x3 | ||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_WinterBonus21jFestive-df8fc5cda.png}} | |||
| [[Feestelijke gracht]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 6x4 | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
Regel 2.387: | Regel 2.393: | ||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x5 | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x5 | ||
| | | | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_MultiAge_WinterBonus21Parlor-f227a7dba.png}} | |||
| [[Salonrijtuig]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/decoration-826a798be.png}} Versieringen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x3 | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/winter_train-97263cfd4.png}} | |||
|- | |- | ||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_EinsteinBonus17-31941ae36.png}} | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_EinsteinBonus17-31941ae36.png}} | ||
Regel 3.053: | Regel 3.065: | ||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x3 | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x3 | ||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/winter_train-97263cfd4.png}} | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/winter_train-97263cfd4.png}} | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_WinterBonus21jJolie-d9567a07b.png}} | |||
| [[Vrolijke gracht]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 6x4 | |||
| | |||
|- | |- | ||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/P_SS_MultiAge_FallBonus17b-0677ee164.png}} | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/P_SS_MultiAge_FallBonus17b-0677ee164.png}} | ||
Regel 3.238: | Regel 3.256: | ||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | ||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x5 | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x5 | ||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_WinterBonus21a-2ebc1fff5.png}} | |||
| [[Wintergracht - niv. 1]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 6x4 | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_WinterBonus21b-f6d5c4357.png}} | |||
| [[Wintergracht - niv. 2]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 6x4 | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_WinterBonus21c-c6d9f377f.png}} | |||
| [[Wintergracht - niv. 3]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 6x4 | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_WinterBonus21d-51c00be2e.png}} | |||
| [[Wintergracht - niv. 4]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 6x4 | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_WinterBonus21e-766b5f01a.png}} | |||
| [[Wintergracht - niv. 5]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 6x4 | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_WinterBonus21f-25fa4e988.png}} | |||
| [[Wintergracht - niv. 6]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 6x4 | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_WinterBonus21g-d9007a523.png}} | |||
| [[Wintergracht - niv. 7]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 6x4 | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_WinterBonus21h-f2a735679.png}} | |||
| [[Wintergracht - niv. 8]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 6x4 | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_WinterBonus21i-7045a9fa2.png}} | |||
| [[Wintergracht - niv. 9]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 6x4 | |||
| | | | ||
|- | |- |