Lijst van speciale gebouwen: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 227: | Regel 227: | ||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x3 | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x3 | ||
| | | | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_MultiAge_SoccerBonus22flowerpath-5f1aeffe4.png}} | |||
| [[Bloemenpad]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/decoration-826a798be.png}} Versieringen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x1 | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gentiana_windmill-bb2a7df12.png}} | |||
|- | |- | ||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_ChristmasBonus1-1f0a39023.png}} | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_ChristmasBonus1-1f0a39023.png}} | ||
Regel 743: | Regel 749: | ||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x5 | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x5 | ||
| | | | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_SoccerBonus22a-f77184879.png}} | |||
| [[Gentiana-windmolen - Niveau 1]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x5 | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gentiana_windmill-bb2a7df12.png}} | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_SoccerBonus22b-a6eaaa31c.png}} | |||
| [[Gentiana-windmolen - Niveau 2]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x5 | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gentiana_windmill-bb2a7df12.png}} | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_SoccerBonus22c-3de66daa2.png}} | |||
| [[Gentiana-windmolen - Niveau 3]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x5 | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gentiana_windmill-bb2a7df12.png}} | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_SoccerBonus22d-cc65e0feb.png}} | |||
| [[Gentiana-windmolen - Niveau 4]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x5 | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gentiana_windmill-bb2a7df12.png}} | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_SoccerBonus22e-54d98a59d.png}} | |||
| [[Gentiana-windmolen - Niveau 5]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x5 | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gentiana_windmill-bb2a7df12.png}} | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_SoccerBonus22f-1eb1a48a1.png}} | |||
| [[Gentiana-windmolen - Niveau 6]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x5 | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gentiana_windmill-bb2a7df12.png}} | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_SoccerBonus22g-9297a2bfa.png}} | |||
| [[Gentiana-windmolen - Niveau 7]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x5 | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gentiana_windmill-bb2a7df12.png}} | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_SoccerBonus22h-9f36c9dec.png}} | |||
| [[Gentiana-windmolen - Niveau 8]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x5 | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gentiana_windmill-bb2a7df12.png}} | |||
|- | |- | ||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_SummerBonus18-4d6d82f8b.png}} | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_SummerBonus18-4d6d82f8b.png}} | ||
Regel 2.219: | Regel 2.273: | ||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x3 | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x3 | ||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/indian_fountain-6331b3fff.png}} | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/indian_fountain-6331b3fff.png}} | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_MultiAge_SoccerBonus22olivepath-8fbe6a6ac.png}} | |||
| [[Olijfboompad]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/decoration-826a798be.png}} Versieringen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x1 | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gentiana_windmill-bb2a7df12.png}} | |||
|- | |- | ||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_MultiAge_SportBonus21Olive-e1b16e4e4.png}} | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_MultiAge_SportBonus21Olive-e1b16e4e4.png}} | ||
Regel 2.615: | Regel 2.675: | ||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x4 | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x4 | ||
| | | | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_MultiAge_SoccerBonus22rockypath-b6f0f2059.png}} | |||
| [[Rotspad]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/decoration-826a798be.png}} Versieringen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x1 | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gentiana_windmill-bb2a7df12.png}} | |||
|- | |- | ||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_MultiAge_SoccerBonus20Rousioi-3cf908c88.png}} | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_MultiAge_SoccerBonus20Rousioi-3cf908c88.png}} | ||
Regel 2.981: | Regel 3.047: | ||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x1 | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x1 | ||
| | | | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_MultiAge_SoccerBonus22wheatpath-fe4d3805d.png}} | |||
| [[Tarwepad]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/decoration-826a798be.png}} Versieringen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x1 | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gentiana_windmill-bb2a7df12.png}} | |||
|- | |- | ||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_MultiAge_FallBonus20a-e2699fee6.png}} | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_MultiAge_FallBonus20a-e2699fee6.png}} |