Mystiek orgel - niv. 2: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
![coin_production-ecd40aa19.png](https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/coin_production-ecd40aa19.png)
![att_boost_defender-149661ead.png](https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_defender-149661ead.png)
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 208: | Regel 208: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | +4% | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | +4% | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | +5% | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | +5% | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 2.910 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 78.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +8% | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +4% | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +5% | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/coin_production-ecd40aa19.png}} Muntenverzameling<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_defender-149661ead.png}} Aanval voor verdedigend leger<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-dc9c5b559.png}} Verdediging voor aanvallend leger<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/coin_production-ecd40aa19.png}} Muntenverzameling<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_defender-149661ead.png}} Aanval voor verdedigend leger<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-dc9c5b559.png}} Verdediging voor aanvallend leger<br> |
Versie van 12 jul 2023 09:02
![]() | |||||||||||||
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | ![]() | ||||||||||||
Straat: | Geen weg vereist | ||||||||||||
Grootte: | ![]() | ||||||||||||
Set: | ![]() | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | ||||
---|---|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() | |
1 x ![]() |
2 x ![]() |
3 x ![]() | |||
Bronstijd | 110 | 15 | +8% | +4% | +5% |
IJzertijd | 160 | 24 | +8% | +4% | +5% |
Vroege middeleeuwen | 190 | 60 | +8% | +4% | +5% |
Hoge middeleeuwen | 230 | 120 | +8% | +4% | +5% |
Late middeleeuwen | 270 | 180 | +8% | +4% | +5% |
Koloniale tijdperk | 320 | 300 | +8% | +4% | +5% |
Industriële tijdperk | 360 | 600 | +8% | +4% | +5% |
Progressieve tijdperk | 400 | 900 | +8% | +4% | +5% |
Moderne tijdperk | 420 | 1.500 | +8% | +4% | +5% |
Postmoderne tijdperk | 440 | 2.400 | +8% | +4% | +5% |
Hedendaagse tijdperk | 510 | 3.600 | +8% | +4% | +5% |
Morgen | 620 | 6.000 | +8% | +4% | +5% |
De Toekomst | 790 | 9.600 | +8% | +4% | +5% |
Arctische toekomst | 920 | 14.400 | +8% | +4% | +5% |
Oceanische toekomst | 1.120 | 18.000 | +8% | +4% | +5% |
Virtuele toekomst | 1.340 | 24.000 | +8% | +4% | +5% |
Ruimtetijdperk: Mars | 2.150 | 39.000 | +8% | +4% | +5% |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 2.330 | 54.000 | +8% | +4% | +5% |
Ruimtetijdperk: Venus | 2.520 | 63.000 | +8% | +4% | +5% |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 2.710 | 72.000 | +8% | +4% | +5% |
Ruimtetijdperk: Titan | 2.910 | 78.000 | +8% | +4% | +5% |
![coin_production-ecd40aa19.png](https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/coin_production-ecd40aa19.png)
Muntenverzameling
![att_boost_defender-149661ead.png](https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_defender-149661ead.png)
Aanval voor verdedigend leger
![def_boost_attacker-dc9c5b559.png](https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-dc9c5b559.png)
Verdediging voor aanvallend leger