Overwinningstoren - niv. 1: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 137: | Regel 137: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 590 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 590 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 40 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 40 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 630 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 40 | |||
|} | |} |
Huidige versie van 12 jul 2023 om 09:06
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Willekeurig producerend gebouw | ||||||||||||
Straat: | Geen weg vereist | ||||||||||||
Grootte: | 1x1 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Produceert | Levert |
---|---|---|
Bronstijd | 7 | 40 |
IJzertijd | 9 | 40 |
Vroege middeleeuwen | 11 | 40 |
Hoge middeleeuwen | 13 | 40 |
Late middeleeuwen | 15 | 40 |
Koloniale tijdperk | 18 | 40 |
Industriële tijdperk | 25 | 40 |
Progressieve tijdperk | 35 | 40 |
Moderne tijdperk | 50 | 40 |
Postmoderne tijdperk | 70 | 40 |
Hedendaagse tijdperk | 100 | 40 |
Morgen | 135 | 40 |
De Toekomst | 180 | 40 |
Arctische toekomst | 230 | 40 |
Oceanische toekomst | 280 | 40 |
Virtuele toekomst | 330 | 40 |
Ruimtetijdperk: Mars | 380 | 40 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 440 | 40 |
Ruimtetijdperk: Venus | 510 | 40 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 590 | 40 |
Ruimtetijdperk: Titan | 630 | 40 |