Insectenhotel: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 273: | Regel 273: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 2 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 2 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 13 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 13 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 350 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 156.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 540 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 3.440 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 9.220 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 141 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 2 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 13 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br> |
Versie van 12 jul 2023 09:08
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Productiegebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 2x3 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Vereist | Levert | Produceert | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5m | 15m | 1u | 4u | 8u | 1d | |||
Bronstijd | 10 | 30 | 10 | 20 | 60 | 2 | 2 | 13 |
IJzertijd | 30 | 48 | 20 | 50 | 140 | 2 | 2 | 13 |
Vroege middeleeuwen | 40 | 120 | 30 | 90 | 230 | 3 | 2 | 13 |
Hoge middeleeuwen | 50 | 240 | 40 | 120 | 320 | 3 | 2 | 13 |
Late middeleeuwen | 70 | 360 | 60 | 160 | 420 | 4 | 2 | 13 |
Koloniale tijdperk | 80 | 600 | 80 | 240 | 640 | 4 | 2 | 13 |
Industriële tijdperk | 90 | 1.200 | 90 | 300 | 800 | 6 | 2 | 13 |
Progressieve tijdperk | 100 | 1.800 | 110 | 360 | 970 | 9 | 2 | 13 |
Moderne tijdperk | 110 | 3.000 | 120 | 450 | 1.210 | 12 | 2 | 13 |
Postmoderne tijdperk | 120 | 4.800 | 140 | 570 | 1.520 | 17 | 2 | 13 |
Hedendaagse tijdperk | 130 | 7.200 | 160 | 740 | 1.980 | 24 | 2 | 13 |
Morgen | 140 | 12.000 | 180 | 850 | 2.290 | 33 | 2 | 13 |
De Toekomst | 160 | 19.200 | 200 | 980 | 2.630 | 40 | 2 | 13 |
Arctische toekomst | 170 | 28.800 | 220 | 1.110 | 2.980 | 49 | 2 | 13 |
Oceanische toekomst | 180 | 36.000 | 240 | 1.250 | 3.370 | 56 | 2 | 13 |
Virtuele toekomst | 190 | 48.000 | 260 | 1.410 | 3.770 | 68 | 2 | 13 |
Ruimtetijdperk: Mars | 290 | 78.000 | 410 | 2.350 | 6.300 | 83 | 2 | 13 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 310 | 108.000 | 440 | 2.600 | 6.970 | 97 | 2 | 13 |
Ruimtetijdperk: Venus | 320 | 126.000 | 480 | 2.870 | 7.690 | 112 | 2 | 13 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 330 | 144.000 | 510 | 3.150 | 8.440 | 126 | 2 | 13 |
Ruimtetijdperk: Titan | 350 | 156.000 | 540 | 3.440 | 9.220 | 141 | 2 | 13 |
Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)