Wereldtentoonstelling - niv. 8: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 205: | Regel 205: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 7 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 7 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 18.176 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 624.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 213.600 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 7 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 5 | |||
|} | |} |
Versie van 12 jul 2023 09:09
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 6x4 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | ||||
Bronstijd | 292 | 120 | 1.300 | 7 | 5 |
IJzertijd | 626 | 192 | 3.200 | 7 | 5 |
Vroege middeleeuwen | 961 | 480 | 5.300 | 7 | 5 |
Hoge middeleeuwen | 1.350 | 960 | 7.400 | 7 | 5 |
Late middeleeuwen | 1.771 | 1.440 | 9.800 | 7 | 5 |
Koloniale tijdperk | 2.236 | 2.400 | 14.900 | 7 | 5 |
Industriële tijdperk | 2.732 | 4.800 | 18.500 | 7 | 5 |
Progressieve tijdperk | 3.262 | 7.200 | 22.500 | 7 | 5 |
Moderne tijdperk | 3.823 | 12.000 | 28.000 | 7 | 5 |
Postmoderne tijdperk | 4.406 | 19.200 | 35.200 | 7 | 5 |
Hedendaagse tijdperk | 5.022 | 28.800 | 45.800 | 7 | 5 |
Morgen | 5.659 | 48.000 | 53.100 | 7 | 5 |
De Toekomst | 6.329 | 76.800 | 60.800 | 7 | 5 |
Arctische toekomst | 7.020 | 115.200 | 69.100 | 7 | 5 |
Oceanische toekomst | 7.733 | 144.000 | 77.900 | 7 | 5 |
Virtuele toekomst | 8.467 | 192.000 | 87.300 | 7 | 5 |
Ruimtetijdperk: Mars | 13.403 | 312.000 | 145.800 | 7 | 5 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 14.558 | 432.000 | 161.500 | 7 | 5 |
Ruimtetijdperk: Venus | 15.736 | 504.000 | 178.000 | 7 | 5 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 16.945 | 576.000 | 195.400 | 7 | 5 |
Ruimtetijdperk: Titan | 18.176 | 624.000 | 213.600 | 7 | 5 |