De Grote Olifant - niv. 2: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
![clan_power-401bb7ea8.png](https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png)
![icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png](https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png)
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 232: | Regel 232: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 15 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 15 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 312.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +3% | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 82.500 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 416 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 15 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png}} Macht kan alleen worden geproduceerd in een gilde en het wordt toegevoegd tijdens de dagelijkse berekening<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png}} Gildekasgoederen kunnen alleen geproduceerd worden als je lid bent van een gilde<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}} Aanval voor aanvallend leger<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png}} Macht kan alleen worden geproduceerd in een gilde en het wordt toegevoegd tijdens de dagelijkse berekening<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png}} Gildekasgoederen kunnen alleen geproduceerd worden als je lid bent van een gilde<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}} Aanval voor aanvallend leger<br> |
Versie van 12 jul 2023 09:10
![]() | |||||||||||||
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | ![]() | ||||||||||||
Straat: | ![]() | ||||||||||||
Grootte: | ![]() | ||||||||||||
Keten: | ![]() | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() | |
1d | ||||||
Bronstijd | 60 | +3% | 500 | 70 | 1 | 15 |
IJzertijd | 96 | +3% | 1.200 | 88 | 1 | 15 |
Vroege middeleeuwen | 240 | +3% | 2.000 | 105 | 1 | 15 |
Hoge middeleeuwen | 480 | +3% | 2.900 | 123 | 1 | 15 |
Late middeleeuwen | 720 | +3% | 3.800 | 140 | 1 | 15 |
Koloniale tijdperk | 1.200 | +3% | 5.800 | 158 | 1 | 15 |
Industriële tijdperk | 2.400 | +3% | 7.200 | 175 | 1 | 15 |
Progressieve tijdperk | 3.600 | +3% | 8.700 | 193 | 1 | 15 |
Moderne tijdperk | 6.000 | +3% | 10.800 | 210 | 1 | 15 |
Postmoderne tijdperk | 9.600 | +3% | 13.600 | 228 | 1 | 15 |
Hedendaagse tijdperk | 14.400 | +3% | 17.700 | 245 | 1 | 15 |
Morgen | 24.000 | +3% | 20.500 | 263 | 1 | 15 |
De Toekomst | 38.400 | +3% | 23.500 | 280 | 1 | 15 |
Arctische toekomst | 57.600 | +3% | 26.700 | 298 | 1 | 15 |
Oceanische toekomst | 72.000 | +3% | 30.100 | 315 | 1 | 15 |
Virtuele toekomst | 96.000 | +3% | 33.700 | 333 | 1 | 15 |
Ruimtetijdperk: Mars | 156.000 | +3% | 56.300 | 350 | 1 | 15 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 216.000 | +3% | 62.400 | 368 | 1 | 15 |
Ruimtetijdperk: Venus | 252.000 | +3% | 68.800 | 385 | 1 | 15 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 288.000 | +3% | 75.500 | 401 | 1 | 15 |
Ruimtetijdperk: Titan | 312.000 | +3% | 82.500 | 416 | 1 | 15 |
![clan_power-401bb7ea8.png](https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png)
Macht kan alleen worden geproduceerd in een gilde en het wordt toegevoegd tijdens de dagelijkse berekening
![icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png](https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png)
Gildekasgoederen kunnen alleen geproduceerd worden als je lid bent van een gilde
![att_boost_attacker-6070a3719.png](https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png)
Aanval voor aanvallend leger