De bazaar van de olifant: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
![clan_power-401bb7ea8.png](https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png)
![icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png](https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png)
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 231: | Regel 231: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 3 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 3 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 90 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 90 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 312.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +8% | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 165.100 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 790 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 3 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 90 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png}} Macht kan alleen worden geproduceerd in een gilde en het wordt toegevoegd tijdens de dagelijkse berekening<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png}} Gildekasgoederen kunnen alleen geproduceerd worden als je lid bent van een gilde<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}} Aanval voor aanvallend leger<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png}} Macht kan alleen worden geproduceerd in een gilde en het wordt toegevoegd tijdens de dagelijkse berekening<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png}} Gildekasgoederen kunnen alleen geproduceerd worden als je lid bent van een gilde<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}} Aanval voor aanvallend leger<br> |
Versie van 12 jul 2023 09:10
![]() | |||||||||||||
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | ![]() | ||||||||||||
Straat: | ![]() | ||||||||||||
Grootte: | ![]() | ||||||||||||
Keten: | ![]() | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() | |
1d | ||||||
Bronstijd | 60 | +8% | 1.100 | 130 | 3 | 90 |
IJzertijd | 96 | +8% | 2.500 | 163 | 3 | 90 |
Vroege middeleeuwen | 240 | +8% | 4.100 | 196 | 3 | 90 |
Hoge middeleeuwen | 480 | +8% | 5.700 | 229 | 3 | 90 |
Late middeleeuwen | 720 | +8% | 7.600 | 262 | 3 | 90 |
Koloniale tijdperk | 1.200 | +8% | 11.500 | 295 | 3 | 90 |
Industriële tijdperk | 2.400 | +8% | 14.300 | 328 | 3 | 90 |
Progressieve tijdperk | 3.600 | +8% | 17.400 | 361 | 3 | 90 |
Moderne tijdperk | 6.000 | +8% | 21.600 | 394 | 3 | 90 |
Postmoderne tijdperk | 9.600 | +8% | 27.200 | 427 | 3 | 90 |
Hedendaagse tijdperk | 14.400 | +8% | 35.400 | 460 | 3 | 90 |
Morgen | 24.000 | +8% | 41.000 | 493 | 3 | 90 |
De Toekomst | 38.400 | +8% | 47.000 | 526 | 3 | 90 |
Arctische toekomst | 57.600 | +8% | 53.400 | 559 | 3 | 90 |
Oceanische toekomst | 72.000 | +8% | 60.200 | 592 | 3 | 90 |
Virtuele toekomst | 96.000 | +8% | 67.500 | 625 | 3 | 90 |
Ruimtetijdperk: Mars | 156.000 | +8% | 112.700 | 658 | 3 | 90 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 216.000 | +8% | 124.800 | 691 | 3 | 90 |
Ruimtetijdperk: Venus | 252.000 | +8% | 137.600 | 724 | 3 | 90 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 288.000 | +8% | 151.000 | 757 | 3 | 90 |
Ruimtetijdperk: Titan | 312.000 | +8% | 165.100 | 790 | 3 | 90 |
![clan_power-401bb7ea8.png](https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png)
Macht kan alleen worden geproduceerd in een gilde en het wordt toegevoegd tijdens de dagelijkse berekening
![icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png](https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png)
Gildekasgoederen kunnen alleen geproduceerd worden als je lid bent van een gilde
![att_boost_attacker-6070a3719.png](https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png)
Aanval voor aanvallend leger