De citadel van de olifant: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
![clan_power-401bb7ea8.png](https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png)
![icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png](https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png)
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 231: | Regel 231: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 3 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 3 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 65 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 65 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 312.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +12% | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 150.500 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 790 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 3 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 65 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png}} Macht kan alleen worden geproduceerd in een gilde en het wordt toegevoegd tijdens de dagelijkse berekening<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png}} Gildekasgoederen kunnen alleen geproduceerd worden als je lid bent van een gilde<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}} Aanval voor aanvallend leger<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png}} Macht kan alleen worden geproduceerd in een gilde en het wordt toegevoegd tijdens de dagelijkse berekening<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png}} Gildekasgoederen kunnen alleen geproduceerd worden als je lid bent van een gilde<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}} Aanval voor aanvallend leger<br> |
Versie van 12 jul 2023 09:10
![]() | |||||||||||||
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | ![]() | ||||||||||||
Straat: | ![]() | ||||||||||||
Grootte: | ![]() | ||||||||||||
Keten: | ![]() | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() | |
1d | ||||||
Bronstijd | 60 | +12% | 1.000 | 130 | 3 | 65 |
IJzertijd | 96 | +12% | 2.200 | 163 | 3 | 65 |
Vroege middeleeuwen | 240 | +12% | 3.700 | 196 | 3 | 65 |
Hoge middeleeuwen | 480 | +12% | 5.200 | 229 | 3 | 65 |
Late middeleeuwen | 720 | +12% | 6.900 | 262 | 3 | 65 |
Koloniale tijdperk | 1.200 | +12% | 10.500 | 295 | 3 | 65 |
Industriële tijdperk | 2.400 | +12% | 13.100 | 328 | 3 | 65 |
Progressieve tijdperk | 3.600 | +12% | 15.900 | 361 | 3 | 65 |
Moderne tijdperk | 6.000 | +12% | 19.700 | 394 | 3 | 65 |
Postmoderne tijdperk | 9.600 | +12% | 24.800 | 427 | 3 | 65 |
Hedendaagse tijdperk | 14.400 | +12% | 32.300 | 460 | 3 | 65 |
Morgen | 24.000 | +12% | 37.400 | 493 | 3 | 65 |
De Toekomst | 38.400 | +12% | 42.900 | 526 | 3 | 65 |
Arctische toekomst | 57.600 | +12% | 48.700 | 559 | 3 | 65 |
Oceanische toekomst | 72.000 | +12% | 54.900 | 592 | 3 | 65 |
Virtuele toekomst | 96.000 | +12% | 61.500 | 625 | 3 | 65 |
Ruimtetijdperk: Mars | 156.000 | +12% | 102.700 | 658 | 3 | 65 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 216.000 | +12% | 113.800 | 691 | 3 | 65 |
Ruimtetijdperk: Venus | 252.000 | +12% | 125.400 | 724 | 3 | 65 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 288.000 | +12% | 137.700 | 757 | 3 | 65 |
Ruimtetijdperk: Titan | 312.000 | +12% | 150.500 | 790 | 3 | 65 |
![clan_power-401bb7ea8.png](https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png)
Macht kan alleen worden geproduceerd in een gilde en het wordt toegevoegd tijdens de dagelijkse berekening
![icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png](https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png)
Gildekasgoederen kunnen alleen geproduceerd worden als je lid bent van een gilde
![att_boost_attacker-6070a3719.png](https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png)
Aanval voor aanvallend leger