Shinto-tempel - niv. 9: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 225: | Regel 225: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 50 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 50 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 12 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 12 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 312.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +25% | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 160.200 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 66.700 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 50 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 12 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png}} Voorradenverzameling<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png}} Voorradenverzameling<br> |
Versie van 12 jul 2023 09:11
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 3x4 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | |||||
Bronstijd | 60 | +25% | 1.000 | 1.000 | 50 | 12 |
IJzertijd | 96 | +25% | 2.400 | 2.400 | 50 | 12 |
Vroege middeleeuwen | 240 | +25% | 4.000 | 4.000 | 50 | 12 |
Hoge middeleeuwen | 480 | +25% | 5.500 | 5.500 | 50 | 12 |
Late middeleeuwen | 720 | +25% | 7.300 | 7.300 | 50 | 12 |
Koloniale tijdperk | 1.200 | +25% | 11.200 | 9.300 | 50 | 12 |
Industriële tijdperk | 2.400 | +25% | 13.900 | 11.300 | 50 | 12 |
Progressieve tijdperk | 3.600 | +25% | 16.900 | 13.300 | 50 | 12 |
Moderne tijdperk | 6.000 | +25% | 21.000 | 15.400 | 50 | 12 |
Postmoderne tijdperk | 9.600 | +25% | 26.400 | 17.600 | 50 | 12 |
Hedendaagse tijdperk | 14.400 | +25% | 34.400 | 19.800 | 50 | 12 |
Morgen | 24.000 | +25% | 39.800 | 22.200 | 50 | 12 |
De Toekomst | 38.400 | +25% | 45.600 | 24.400 | 50 | 12 |
Arctische toekomst | 57.600 | +25% | 51.800 | 26.700 | 50 | 12 |
Oceanische toekomst | 72.000 | +25% | 58.500 | 29.300 | 50 | 12 |
Virtuele toekomst | 96.000 | +25% | 65.500 | 31.700 | 50 | 12 |
Ruimtetijdperk: Mars | 156.000 | +25% | 109.400 | 51.300 | 50 | 12 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 216.000 | +25% | 121.100 | 55.000 | 50 | 12 |
Ruimtetijdperk: Venus | 252.000 | +25% | 133.500 | 59.000 | 50 | 12 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 288.000 | +25% | 146.600 | 62.800 | 50 | 12 |
Ruimtetijdperk: Titan | 312.000 | +25% | 160.200 | 66.700 | 50 | 12 |
Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)
Voorradenverzameling