Zonnetempel - niv. 5: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 227: | Regel 227: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 51.400 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 51.400 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 20 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 20 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 312.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +18% | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 131.100 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 5 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 54.600 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 20 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-dc9c5b559.png}} Verdediging voor aanvallend leger<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-dc9c5b559.png}} Verdediging voor aanvallend leger<br> |
Versie van 12 jul 2023 09:11
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 4x3 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | |||||
Bronstijd | 60 | +18% | 800 | 5 | 800 | 20 |
IJzertijd | 96 | +18% | 1.900 | 5 | 1.900 | 20 |
Vroege middeleeuwen | 240 | +18% | 3.200 | 5 | 3.200 | 20 |
Hoge middeleeuwen | 480 | +18% | 4.500 | 5 | 4.500 | 20 |
Late middeleeuwen | 720 | +18% | 6.000 | 5 | 6.000 | 20 |
Koloniale tijdperk | 1.200 | +18% | 9.100 | 5 | 7.600 | 20 |
Industriële tijdperk | 2.400 | +18% | 11.400 | 5 | 9.200 | 20 |
Progressieve tijdperk | 3.600 | +18% | 13.800 | 5 | 10.900 | 20 |
Moderne tijdperk | 6.000 | +18% | 17.200 | 5 | 12.600 | 20 |
Postmoderne tijdperk | 9.600 | +18% | 21.600 | 5 | 14.400 | 20 |
Hedendaagse tijdperk | 14.400 | +18% | 28.100 | 5 | 16.200 | 20 |
Morgen | 24.000 | +18% | 32.600 | 5 | 18.100 | 20 |
De Toekomst | 38.400 | +18% | 37.300 | 5 | 19.900 | 20 |
Arctische toekomst | 57.600 | +18% | 42.400 | 5 | 21.900 | 20 |
Oceanische toekomst | 72.000 | +18% | 47.800 | 5 | 24.000 | 20 |
Virtuele toekomst | 96.000 | +18% | 53.600 | 5 | 25.900 | 20 |
Ruimtetijdperk: Mars | 156.000 | +18% | 89.500 | 5 | 42.000 | 20 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 216.000 | +18% | 99.100 | 5 | 45.000 | 20 |
Ruimtetijdperk: Venus | 252.000 | +18% | 109.200 | 5 | 48.300 | 20 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 288.000 | +18% | 119.900 | 5 | 51.400 | 20 |
Ruimtetijdperk: Titan | 312.000 | +18% | 131.100 | 5 | 54.600 | 20 |
Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)
Verdediging voor aanvallend leger