Fioredorp - niv. 10: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 310: | Regel 310: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 9 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 9 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 33 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 33 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 29.400 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 17.167 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 624.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +32% | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +36% | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 301.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 30 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 2.586 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 9 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 33 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png}} Gildekasgoederen kunnen alleen geproduceerd worden als je lid bent van een gilde<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/coin_production-ecd40aa19.png}} Muntenverzameling<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-dc9c5b559.png}} Verdediging voor aanvallend leger<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png}} Gildekasgoederen kunnen alleen geproduceerd worden als je lid bent van een gilde<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/coin_production-ecd40aa19.png}} Muntenverzameling<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-dc9c5b559.png}} Verdediging voor aanvallend leger<br> |
Versie van 12 jul 2023 09:13
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 4x6 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | |||||||||
Bronstijd | 1.300 | 275 | 120 | +19% | +19% | 1.900 | 30 | 32 | 9 | 33 |
IJzertijd | 2.240 | 592 | 192 | +19% | +19% | 4.500 | 30 | 41 | 9 | 33 |
Vroege middeleeuwen | 2.470 | 908 | 480 | +20% | +20% | 7.400 | 30 | 50 | 9 | 33 |
Hoge middeleeuwen | 2.760 | 1.275 | 960 | +20% | +20% | 10.400 | 30 | 58 | 9 | 33 |
Late middeleeuwen | 3.080 | 1.673 | 1.440 | +22% | +22% | 13.800 | 30 | 67 | 9 | 33 |
Koloniale tijdperk | 3.620 | 2.111 | 2.400 | +22% | +22% | 21.000 | 30 | 81 | 9 | 33 |
Industriële tijdperk | 4.080 | 2.581 | 4.800 | +22% | +24% | 26.100 | 30 | 112 | 9 | 33 |
Progressieve tijdperk | 4.480 | 3.080 | 7.200 | +24% | +24% | 31.700 | 30 | 156 | 9 | 33 |
Moderne tijdperk | 4.790 | 3.611 | 12.000 | +24% | +26% | 39.400 | 30 | 223 | 9 | 33 |
Postmoderne tijdperk | 4.990 | 4.162 | 19.200 | +24% | +26% | 49.600 | 30 | 312 | 9 | 33 |
Hedendaagse tijdperk | 5.800 | 4.743 | 28.800 | +26% | +28% | 64.600 | 30 | 446 | 9 | 33 |
Morgen | 7.040 | 5.345 | 48.000 | +26% | +28% | 74.800 | 30 | 602 | 9 | 33 |
De Toekomst | 8.440 | 5.977 | 76.800 | +26% | +30% | 85.700 | 30 | 736 | 9 | 33 |
Arctische toekomst | 9.830 | 6.630 | 115.200 | +28% | +30% | 97.400 | 30 | 892 | 9 | 33 |
Oceanische toekomst | 11.340 | 7.303 | 144.000 | +28% | +32% | 109.800 | 30 | 1.026 | 9 | 33 |
Virtuele toekomst | 13.550 | 7.997 | 192.000 | +28% | +32% | 123.000 | 30 | 1.248 | 9 | 33 |
Ruimtetijdperk: Mars | 21.680 | 12.658 | 312.000 | +30% | +34% | 205.500 | 30 | 1.516 | 9 | 33 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 23.560 | 13.750 | 432.000 | +30% | +34% | 227.600 | 30 | 1.783 | 9 | 33 |
Ruimtetijdperk: Venus | 25.450 | 14.861 | 504.000 | +30% | +34% | 250.900 | 30 | 2.051 | 9 | 33 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 27.420 | 16.004 | 576.000 | +30% | +34% | 275.300 | 30 | 2.318 | 9 | 33 |
Ruimtetijdperk: Titan | 29.400 | 17.167 | 624.000 | +32% | +36% | 301.000 | 30 | 2.586 | 9 | 33 |
Gildekasgoederen kunnen alleen geproduceerd worden als je lid bent van een gilde
Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)
Muntenverzameling
Verdediging voor aanvallend leger