Verlaten gesticht - niv. 2: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 205: | Regel 205: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 212.800 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 212.800 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | -2.550 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 650.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 232.700 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 5 | |||
|} | |} |
Versie van 12 jul 2023 09:13
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 5x5 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | ||||
Bronstijd | -110 | 1 | 125 | 1.400 | 5 |
IJzertijd | -190 | 1 | 200 | 3.500 | 5 |
Vroege middeleeuwen | -210 | 1 | 500 | 5.800 | 5 |
Hoge middeleeuwen | -240 | 1 | 1.000 | 8.100 | 5 |
Late middeleeuwen | -270 | 1 | 1.500 | 10.600 | 5 |
Koloniale tijdperk | -310 | 1 | 2.500 | 16.200 | 5 |
Industriële tijdperk | -350 | 1 | 5.000 | 20.200 | 5 |
Progressieve tijdperk | -390 | 1 | 7.500 | 24.500 | 5 |
Moderne tijdperk | -420 | 1 | 12.500 | 30.500 | 5 |
Postmoderne tijdperk | -430 | 1 | 20.000 | 38.300 | 5 |
Hedendaagse tijdperk | -500 | 1 | 30.000 | 49.900 | 5 |
Morgen | -610 | 1 | 50.000 | 57.800 | 5 |
De Toekomst | -730 | 1 | 80.000 | 66.200 | 5 |
Arctische toekomst | -850 | 1 | 120.000 | 75.300 | 5 |
Oceanische toekomst | -980 | 1 | 150.000 | 84.900 | 5 |
Virtuele toekomst | -1.180 | 1 | 200.000 | 95.100 | 5 |
Ruimtetijdperk: Mars | -1.880 | 1 | 325.000 | 158.800 | 5 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | -2.050 | 1 | 450.000 | 175.900 | 5 |
Ruimtetijdperk: Venus | -2.210 | 1 | 525.000 | 193.900 | 5 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | -2.380 | 1 | 600.000 | 212.800 | 5 |
Ruimtetijdperk: Titan | -2.550 | 1 | 650.000 | 232.700 | 5 |