Ridderpaviljoen: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 226: | Regel 226: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 2 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 2 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 2.040 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1.683 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 104.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 40.500 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 5 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 2 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/military-f78f239f6.png}} Produceert een willekeurige eenheid uit het tijdperk van het gebouw<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/military-f78f239f6.png}} Produceert een willekeurige eenheid uit het tijdperk van het gebouw<br> |
Versie van 12 jul 2023 09:13
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 2x2 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | |||||
Bronstijd | 90 | 27 | 20 | 300 | 5 | 2 |
IJzertijd | 160 | 58 | 32 | 600 | 5 | 2 |
Vroege middeleeuwen | 170 | 89 | 80 | 1.000 | 5 | 2 |
Hoge middeleeuwen | 190 | 125 | 160 | 1.400 | 5 | 2 |
Late middeleeuwen | 210 | 164 | 240 | 1.900 | 5 | 2 |
Koloniale tijdperk | 250 | 207 | 400 | 2.800 | 5 | 2 |
Industriële tijdperk | 280 | 253 | 800 | 3.500 | 5 | 2 |
Progressieve tijdperk | 310 | 302 | 1.200 | 4.300 | 5 | 2 |
Moderne tijdperk | 330 | 354 | 2.000 | 5.300 | 5 | 2 |
Postmoderne tijdperk | 350 | 408 | 3.200 | 6.700 | 5 | 2 |
Hedendaagse tijdperk | 400 | 465 | 4.800 | 8.700 | 5 | 2 |
Morgen | 490 | 524 | 8.000 | 10.100 | 5 | 2 |
De Toekomst | 590 | 586 | 12.800 | 11.500 | 5 | 2 |
Arctische toekomst | 680 | 650 | 19.200 | 13.100 | 5 | 2 |
Oceanische toekomst | 790 | 716 | 24.000 | 14.800 | 5 | 2 |
Virtuele toekomst | 940 | 784 | 32.000 | 16.500 | 5 | 2 |
Ruimtetijdperk: Mars | 1.510 | 1.241 | 52.000 | 27.600 | 5 | 2 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 1.640 | 1.348 | 72.000 | 30.600 | 5 | 2 |
Ruimtetijdperk: Venus | 1.770 | 1.457 | 84.000 | 33.700 | 5 | 2 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 1.900 | 1.569 | 96.000 | 37.000 | 5 | 2 |
Ruimtetijdperk: Titan | 2.040 | 1.683 | 104.000 | 40.500 | 5 | 2 |
Produceert een willekeurige eenheid uit het tijdperk van het gebouw