Heldentaveerne - niv. 2: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 205: | Regel 205: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 133.200 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 133.200 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 14.800 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 9.677 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 520.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 145.700 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1 | |||
|} | |} |
Versie van 12 jul 2023 09:13
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 5x4 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | |||||
Bronstijd | 650 | 155 | 100 | 900 | 1 |
IJzertijd | 1.130 | 334 | 160 | 2.200 | 1 |
Vroege middeleeuwen | 1.240 | 512 | 400 | 3.600 | 1 |
Hoge middeleeuwen | 1.390 | 719 | 800 | 5.000 | 1 |
Late middeleeuwen | 1.550 | 943 | 1.200 | 6.700 | 1 |
Koloniale tijdperk | 1.820 | 1.190 | 2.000 | 10.100 | 1 |
Industriële tijdperk | 2.050 | 1.455 | 4.000 | 12.600 | 1 |
Progressieve tijdperk | 2.260 | 1.737 | 6.000 | 15.300 | 1 |
Moderne tijdperk | 2.410 | 2.036 | 10.000 | 19.100 | 1 |
Postmoderne tijdperk | 2.510 | 2.346 | 16.000 | 24.000 | 1 |
Hedendaagse tijdperk | 2.920 | 2.674 | 24.000 | 31.300 | 1 |
Morgen | 3.550 | 3.013 | 40.000 | 36.200 | 1 |
De Toekomst | 4.250 | 3.370 | 64.000 | 41.500 | 1 |
Arctische toekomst | 4.950 | 3.738 | 96.000 | 47.100 | 1 |
Oceanische toekomst | 5.710 | 4.117 | 120.000 | 53.100 | 1 |
Virtuele toekomst | 6.820 | 4.508 | 160.000 | 59.500 | 1 |
Ruimtetijdperk: Mars | 10.910 | 7.136 | 260.000 | 99.400 | 1 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 11.860 | 7.751 | 360.000 | 110.100 | 1 |
Ruimtetijdperk: Venus | 12.810 | 8.378 | 420.000 | 121.400 | 1 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 13.800 | 9.022 | 480.000 | 133.200 | 1 |
Ruimtetijdperk: Titan | 14.800 | 9.677 | 520.000 | 145.700 | 1 |