Heldentaveerne - niv. 3: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 205: | Regel 205: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 144.300 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 144.300 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 2 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 2 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 14.800 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 10.098 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 520.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 157.800 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 2 | |||
|} | |} |
Versie van 12 jul 2023 09:13
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 5x4 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | |||||
Bronstijd | 650 | 162 | 100 | 1.000 | 2 |
IJzertijd | 1.130 | 348 | 160 | 2.300 | 2 |
Vroege middeleeuwen | 1.240 | 534 | 400 | 3.900 | 2 |
Hoge middeleeuwen | 1.390 | 750 | 800 | 5.500 | 2 |
Late middeleeuwen | 1.550 | 984 | 1.200 | 7.200 | 2 |
Koloniale tijdperk | 1.820 | 1.242 | 2.000 | 11.000 | 2 |
Industriële tijdperk | 2.050 | 1.518 | 4.000 | 13.700 | 2 |
Progressieve tijdperk | 2.260 | 1.812 | 6.000 | 16.600 | 2 |
Moderne tijdperk | 2.410 | 2.124 | 10.000 | 20.700 | 2 |
Postmoderne tijdperk | 2.510 | 2.448 | 16.000 | 26.000 | 2 |
Hedendaagse tijdperk | 2.920 | 2.790 | 24.000 | 33.900 | 2 |
Morgen | 3.550 | 3.144 | 40.000 | 39.200 | 2 |
De Toekomst | 4.250 | 3.516 | 64.000 | 44.900 | 2 |
Arctische toekomst | 4.950 | 3.900 | 96.000 | 51.100 | 2 |
Oceanische toekomst | 5.710 | 4.296 | 120.000 | 57.600 | 2 |
Virtuele toekomst | 6.820 | 4.704 | 160.000 | 64.500 | 2 |
Ruimtetijdperk: Mars | 10.910 | 7.446 | 260.000 | 107.700 | 2 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 11.860 | 8.088 | 360.000 | 119.300 | 2 |
Ruimtetijdperk: Venus | 12.810 | 8.742 | 420.000 | 131.500 | 2 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 13.800 | 9.414 | 480.000 | 144.300 | 2 |
Ruimtetijdperk: Titan | 14.800 | 10.098 | 520.000 | 157.800 | 2 |