Ziggoerat: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 182: | Regel 182: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 216.000 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 216.000 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 11.990 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 11.990 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 4.544 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 4.544 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 234.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 13.110 | |||
|} | |} |
Versie van 12 jul 2023 09:17
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 3x3 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | ||
---|---|---|---|---|
1u | ||||
Bronstijd | 75 | 75 | 45 | 80 |
IJzertijd | 150 | 150 | 72 | 190 |
Vroege middeleeuwen | 240 | 240 | 180 | 320 |
Hoge middeleeuwen | 335 | 335 | 360 | 450 |
Late middeleeuwen | 450 | 450 | 540 | 600 |
Koloniale tijdperk | 560 | 560 | 900 | 910 |
Industriële tijdperk | 680 | 680 | 1.800 | 1.140 |
Progressieve tijdperk | 815 | 815 | 2.700 | 1.380 |
Moderne tijdperk | 950 | 950 | 4.500 | 1.720 |
Postmoderne tijdperk | 1.100 | 1.100 | 7.200 | 2.160 |
Hedendaagse tijdperk | 1.245 | 1.245 | 10.800 | 2.810 |
Morgen | 1.415 | 1.415 | 18.000 | 3.260 |
De Toekomst | 1.582 | 1.582 | 28.800 | 3.730 |
Arctische toekomst | 1.755 | 1.755 | 43.200 | 4.240 |
Oceanische toekomst | 1.933 | 1.933 | 54.000 | 4.780 |
Virtuele toekomst | 2.117 | 2.117 | 72.000 | 5.360 |
Ruimtetijdperk: Mars | 3.351 | 3.351 | 117.000 | 8.950 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 3.640 | 3.640 | 162.000 | 9.910 |
Ruimtetijdperk: Venus | 3.934 | 3.934 | 189.000 | 10.920 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 4.236 | 4.236 | 216.000 | 11.990 |
Ruimtetijdperk: Titan | 4.544 | 4.544 | 234.000 | 13.110 |