Bergreservaat - niv. 6: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 247: | Regel 247: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 20 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 20 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 8 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 8 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 26.950 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 18.580 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 624.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 291.300 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1.591 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 20 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 8 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br> |
Versie van 12 jul 2023 09:18
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 4x6 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | ||||||
Bronstijd | 1.190 | 298 | 120 | 1.800 | 20 | 20 | 8 |
IJzertijd | 2.050 | 640 | 192 | 4.300 | 25 | 20 | 8 |
Vroege middeleeuwen | 2.270 | 983 | 480 | 7.200 | 31 | 20 | 8 |
Hoge middeleeuwen | 2.530 | 1.380 | 960 | 10.100 | 36 | 20 | 8 |
Late middeleeuwen | 2.820 | 1.811 | 1.440 | 13.300 | 42 | 20 | 8 |
Koloniale tijdperk | 3.320 | 2.285 | 2.400 | 20.300 | 50 | 20 | 8 |
Industriële tijdperk | 3.740 | 2.793 | 4.800 | 25.300 | 69 | 20 | 8 |
Progressieve tijdperk | 4.110 | 3.334 | 7.200 | 30.700 | 96 | 20 | 8 |
Moderne tijdperk | 4.390 | 3.908 | 12.000 | 38.200 | 138 | 20 | 8 |
Postmoderne tijdperk | 4.580 | 4.504 | 19.200 | 48.000 | 192 | 20 | 8 |
Hedendaagse tijdperk | 5.320 | 5.134 | 28.800 | 62.500 | 275 | 20 | 8 |
Morgen | 6.460 | 5.785 | 48.000 | 72.400 | 371 | 20 | 8 |
De Toekomst | 7.740 | 6.469 | 76.800 | 82.900 | 453 | 20 | 8 |
Arctische toekomst | 9.010 | 7.176 | 115.200 | 94.300 | 549 | 20 | 8 |
Oceanische toekomst | 10.400 | 7.905 | 144.000 | 106.300 | 631 | 20 | 8 |
Virtuele toekomst | 12.420 | 8.655 | 192.000 | 119.000 | 768 | 20 | 8 |
Ruimtetijdperk: Mars | 19.870 | 13.701 | 312.000 | 198.800 | 933 | 20 | 8 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 21.600 | 14.882 | 432.000 | 220.200 | 1.098 | 20 | 8 |
Ruimtetijdperk: Venus | 23.330 | 16.085 | 504.000 | 242.800 | 1.262 | 20 | 8 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 25.130 | 17.322 | 576.000 | 266.500 | 1.427 | 20 | 8 |
Ruimtetijdperk: Titan | 26.950 | 18.580 | 624.000 | 291.300 | 1.591 | 20 | 8 |
Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)