Dierenoversteek - niv. 1: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 183: | Regel 183: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 432.000 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 432.000 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 119.900 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 119.900 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 13.320 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 8.407 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 468.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 131.100 | |||
|} | |} |
Versie van 12 jul 2023 09:18
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 6x3 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | ||
---|---|---|---|---|
1d | ||||
Bronstijd | 590 | 135 | 90 | 800 |
IJzertijd | 1.010 | 290 | 144 | 1.900 |
Vroege middeleeuwen | 1.120 | 445 | 360 | 3.200 |
Hoge middeleeuwen | 1.250 | 624 | 720 | 4.500 |
Late middeleeuwen | 1.390 | 819 | 1.080 | 6.000 |
Koloniale tijdperk | 1.640 | 1.034 | 1.800 | 9.100 |
Industriële tijdperk | 1.850 | 1.264 | 3.600 | 11.400 |
Progressieve tijdperk | 2.030 | 1.508 | 5.400 | 13.800 |
Moderne tijdperk | 2.170 | 1.768 | 9.000 | 17.200 |
Postmoderne tijdperk | 2.260 | 2.038 | 14.400 | 21.600 |
Hedendaagse tijdperk | 2.630 | 2.323 | 21.600 | 28.100 |
Morgen | 3.190 | 2.617 | 36.000 | 32.600 |
De Toekomst | 3.820 | 2.927 | 57.600 | 37.300 |
Arctische toekomst | 4.450 | 3.247 | 86.400 | 42.400 |
Oceanische toekomst | 5.140 | 3.576 | 108.000 | 47.800 |
Virtuele toekomst | 6.140 | 3.916 | 144.000 | 53.600 |
Ruimtetijdperk: Mars | 9.820 | 6.199 | 234.000 | 89.500 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 10.680 | 6.733 | 324.000 | 99.100 |
Ruimtetijdperk: Venus | 11.530 | 7.278 | 378.000 | 109.200 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 12.420 | 7.837 | 432.000 | 119.900 |
Ruimtetijdperk: Titan | 13.320 | 8.407 | 468.000 | 131.100 |