Ridderpaviljoen: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting Label: Handmatige ongedaanmaking |
Geen bewerkingssamenvatting Labels: Handmatige ongedaanmaking Ongedaan gemaakt |
||
Regel 5: | Regel 5: | ||
|- | |- | ||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Eigenschappen''' | | style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Eigenschappen''' | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: left;" colspan="2" | | | style="text-align: left;" colspan="2" | | ||
* Motiveren verdubbelt de basisproductie. Kan worden geplunderd zonder motivering | |||
* {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_renovation_kit-3fb7d9aae.png}} renovatiekit nodig om te upgraden naar het huidige tijdperk | * {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_renovation_kit-3fb7d9aae.png}} renovatiekit nodig om te upgraden naar het huidige tijdperk | ||
* {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_one_up_kit-395ac8f66.png}} verbeterkit nodig om te upgraden met één tijdperk | * {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_one_up_kit-395ac8f66.png}} verbeterkit nodig om te upgraden met één tijdperk | ||
* Kan in de inventaris worden opgeslagen met {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_store_building-7dc615526.png}} opslagkit | * Kan in de inventaris worden opgeslagen met {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_store_building-7dc615526.png}} opslagkit | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;" | ''' | | style="width: 30%;" | '''Type:''' | ||
| style="width: 70%;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/ | | style="width: 70%;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Straat:''' | |||
| style="width: 70%;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1 | |||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;" | '''Grootte:''' | | style="width: 30%;" | '''Grootte:''' | ||
Regel 24: | Regel 24: | ||
| style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | | style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Evenementen en missiereeksen]] | | style="width: 70%;" | [[Evenementen en missiereeksen]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;" | '''Itemuitwisselingswaarde:''' | | style="width: 30%;" | '''Itemuitwisselingswaarde:''' | ||
Regel 49: | Regel 46: | ||
|} | |} | ||
|} | |} | ||
{| style="margin: auto;" | |||
|- | |- | ||
! style="text-align: center | ! style="text-align: center" rowspan="3" | Tijdperk | ||
! style="text-align: center;" colspan="3" | Levert | |||
! style="text-align: center;" colspan="3" | Produceert | |||
|- | |- | ||
! style="text-align: center;" rowspan="2" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
|} | ! style="text-align: center;" rowspan="2" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} | ||
! style="text-align: center;" rowspan="2" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
{| style=" | ! style="text-align: center;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} | ||
! style="text-align: center;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/all_goods_of_age-590f80efc.png}} | |||
! style="text-align: center;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/military-f78f239f6.png}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | ! style="text-align: center;" | 1d | ||
| | ! style="text-align: center;" | | ||
! style="text-align: center;" colspan="1" | bij motivering | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:center;" | Bronstijd | |||
| style="text-align: | | style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | 90 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | 27 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | 20 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | 300 | ||
| style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | 5 | |||
| style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:center;" | IJzertijd | ||
| | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | 160 | ||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | 58 | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | 32 | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | 600 | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | 5 | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:center;" | Vroege middeleeuwen | ||
| | | style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | 170 | ||
| style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | 89 | |||
| style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | 80 | |||
| style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | 1.000 | |||
| style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | 5 | |||
| style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:center;" | Hoge middeleeuwen | |||
| style="text-align: | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | 190 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | 125 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | 160 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | 1.400 | ||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | 5 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:center;" | Late middeleeuwen | ||
| | | style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | 210 | ||
| style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | 164 | |||
| style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | 240 | |||
| style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | 1.900 | |||
| style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | 5 | |||
| style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:center;" | Koloniale tijdperk | ||
| | | style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | 250 | ||
| style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | 207 | |||
| style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | 400 | |||
| style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | 2.800 | |||
| style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | 5 | |||
| style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:center;" | Industriële tijdperk | |||
| style="text-align: | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | 280 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | 253 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | 800 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | 3.500 | ||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | 5 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:center;" | Progressieve tijdperk | ||
| | | style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | 310 | ||
| style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | 302 | |||
| style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | 1.200 | |||
| style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | 4.300 | |||
| style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | 5 | |||
| style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:center;" | Moderne tijdperk | ||
| | | style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | 330 | ||
| style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | 354 | |||
| style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | 2.000 | |||
| style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | 5.300 | |||
| style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | 5 | |||
| style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:center;" | Postmoderne tijdperk | |||
| style="text-align: | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | 350 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | 408 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | 3.200 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | 6.700 | ||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | 5 | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:center;" | Hedendaagse tijdperk | ||
| | | style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | 400 | ||
| style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | 465 | |||
| style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | 4.800 | |||
| style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | 8.700 | |||
| style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | 5 | |||
| style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:center;" | Morgen | ||
| | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | 490 | ||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | 524 | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | 8.000 | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | 10.100 | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | 5 | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:center;" | De Toekomst | |||
| style="text-align: | | style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | 590 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | 586 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | 12.800 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | 11.500 | ||
| style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | 5 | |||
| style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:center;" | Arctische toekomst | ||
| | | style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | 680 | ||
| style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | 650 | |||
| style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | 19.200 | |||
| style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | 13.100 | |||
| style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | 5 | |||
| style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |- | ||
| style=" | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:center;" | Oceanische toekomst | ||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | 790 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | 716 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | 24.000 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | 14.800 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | 5 | |||
| style=" | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | 2 | ||
| | |||
| style=" | |||
| style=" | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:center;" | Virtuele toekomst | |||
| style="text-align: | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | 940 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | 784 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | 32.000 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | 16.500 | ||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | 5 | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Mars | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 1.510 | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 1.241 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 52.000 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 27.600 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 5 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 1.640 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 1.348 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 72.000 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 30.600 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 5 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Venus | |||
| style="text-align: | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1.770 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1.457 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 84.000 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 33.700 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | ||
| | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1.900 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1.569 | |||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 96.000 | |||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 37.000 | |||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5 | |||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Titan | ||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 2.040 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1.683 | |||
| | | style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 104.000 | ||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 40.500 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 5 | |||
| style="text-align: | | style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 2 | ||
| style=" | |||
| | |||
| style="text-align: | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/military-f78f239f6.png}} Produceert een willekeurige eenheid uit het tijdperk van het gebouw<br> |
Versie van 23 aug 2024 09:18
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 2x2 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | |||||
Bronstijd | 90 | 27 | 20 | 300 | 5 | 2 |
IJzertijd | 160 | 58 | 32 | 600 | 5 | 2 |
Vroege middeleeuwen | 170 | 89 | 80 | 1.000 | 5 | 2 |
Hoge middeleeuwen | 190 | 125 | 160 | 1.400 | 5 | 2 |
Late middeleeuwen | 210 | 164 | 240 | 1.900 | 5 | 2 |
Koloniale tijdperk | 250 | 207 | 400 | 2.800 | 5 | 2 |
Industriële tijdperk | 280 | 253 | 800 | 3.500 | 5 | 2 |
Progressieve tijdperk | 310 | 302 | 1.200 | 4.300 | 5 | 2 |
Moderne tijdperk | 330 | 354 | 2.000 | 5.300 | 5 | 2 |
Postmoderne tijdperk | 350 | 408 | 3.200 | 6.700 | 5 | 2 |
Hedendaagse tijdperk | 400 | 465 | 4.800 | 8.700 | 5 | 2 |
Morgen | 490 | 524 | 8.000 | 10.100 | 5 | 2 |
De Toekomst | 590 | 586 | 12.800 | 11.500 | 5 | 2 |
Arctische toekomst | 680 | 650 | 19.200 | 13.100 | 5 | 2 |
Oceanische toekomst | 790 | 716 | 24.000 | 14.800 | 5 | 2 |
Virtuele toekomst | 940 | 784 | 32.000 | 16.500 | 5 | 2 |
Ruimtetijdperk: Mars | 1.510 | 1.241 | 52.000 | 27.600 | 5 | 2 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 1.640 | 1.348 | 72.000 | 30.600 | 5 | 2 |
Ruimtetijdperk: Venus | 1.770 | 1.457 | 84.000 | 33.700 | 5 | 2 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 1.900 | 1.569 | 96.000 | 37.000 | 5 | 2 |
Ruimtetijdperk: Titan | 2.040 | 1.683 | 104.000 | 40.500 | 5 | 2 |
Produceert een willekeurige eenheid uit het tijdperk van het gebouw