Culturele gebouwen: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 187: | Regel 187: | ||
|- | |- | ||
|[[File:A_SS_ArcticFuture_Culture1.png|200px]]<br />Holo-vakantiepark||[[File:icon_coins.png]] 0<br />[[File:icon_supplies.png]] 0<br />[[File:icon_diamonds.png]] 900||[[File:icon_size.png]] 6x6<br />[[File:icon_clock.png]] 00:00:20<br />[[File:Road_Double.png]] Tweebaansweg||[[File:icon_happiness.png]] 10,750||[[File:Icon happy-per-field.png]] 299 | |[[File:A_SS_ArcticFuture_Culture1.png|200px]]<br />Holo-vakantiepark||[[File:icon_coins.png]] 0<br />[[File:icon_supplies.png]] 0<br />[[File:icon_diamonds.png]] 900||[[File:icon_size.png]] 6x6<br />[[File:icon_clock.png]] 00:00:20<br />[[File:Road_Double.png]] Tweebaansweg||[[File:icon_happiness.png]] 10,750||[[File:Icon happy-per-field.png]] 299 | ||
|- | |||
|[[File:A_SS_ArcticFuture_Culture2.png|200px]]<br />Persoonlijk sneltransport||[[File:icon_coins.png]] 621,000<br />[[File:icon_supplies.png]] 762,000<br />[[File:icon_diamonds.png]] 0||[[File:icon_size.png]] 7x4<br />[[File:icon_clock.png]] 13:20:00<br />[[File:Road_Double.png]] Tweebaansweg||[[File:icon_happiness.png]] 7,200||[[File:Icon happy-per-field.png]] 257 | |||
|} | |} |