Meiboom: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 25: | Regel 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | | style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Evenementen en missiereeksen]] | | style="width: 70%;" | [[Evenementen en missiereeksen]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Itemuitwisselingswaarde:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Tijd | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2u | |||
| 950 | |||
| 0 - 1 | |||
|- | |||
| 8u | |||
| 1.180 | |||
| 0 - 1 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 1.420 | |||
| 0 - 1 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Versie van 2 dec 2019 15:08
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Culturele gebouwen | ||||||||||||
Straat: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1De eigenschap “StreetLevel” (als paginatype) met de invoerwaarde “ 1x1” bevat ongeldige tekens of is onvolledig en kan daarom onverwachte resultaten veroorzaken tijdens een opvraag- of annotatieproces.
| ||||||||||||
Grootte: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 2x2De eigenschap “Size” (als paginatype) met de invoerwaarde “ 2x2” bevat ongeldige tekens of is onvolledig en kan daarom onverwachte resultaten veroorzaken tijdens een opvraag- of annotatieproces.
| ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | |
---|---|---|
Bronstijd | 180 | 20 |
IJzertijd | 230 | 32 |
Vroege middeleeuwen | 320 | 80 |
Hoge middeleeuwen | 350 | 160 |
Late middeleeuwen | 400 | 240 |
Koloniale tijdperk | 460 | 400 |
Industriële tijdperk | 510 | 800 |
Progressieve tijdperk | 580 | 1.200 |
Moderne tijdperk | 620 | 2.000 |
Postmoderne tijdperk | 650 | 3.200 |
Hedendaagse tijdperk | 750 | 4.800 |
Morgen | 910 | 8.000 |
De Toekomst | 1.090 | 12.800 |
Arctische toekomst | 1.270 | 19.200 |
Oceanische toekomst | 1.460 | 24.000 |
Virtuele toekomst | 1.750 | 32.000 |
Ruimtetijdperk: Mars | 2.800 | 52.000 |