Huis der kampioenen: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 95: | Regel 95: | ||
| style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | | style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Evenementen en missiereeksen]] | | style="width: 70%;" | [[Evenementen en missiereeksen]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Itemuitwisselingswaarde:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Tijd | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2u | |||
| 3.240 | |||
| 2 - 5 | |||
|- | |||
| 8u | |||
| 4.050 | |||
| 3 - 6 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 4.860 | |||
| 4 - 7 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
<div style="display:none"> | <div style="display:none"> |
Versie van 2 dec 2019 15:10
Eigenschappen | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Type: | Militaire gebouwen | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Straat: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1De eigenschap “StreetLevel” (als paginatype) met de invoerwaarde “ 1x1” bevat ongeldige tekens of is onvolledig en kan daarom onverwachte resultaten veroorzaken tijdens een opvraag- of annotatieproces.
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Grootte: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 3x3De eigenschap “Size” (als paginatype) met de invoerwaarde “ 3x3” bevat ongeldige tekens of is onvolledig en kan daarom onverwachte resultaten veroorzaken tijdens een opvraag- of annotatieproces.
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Produceert: | Kampioen | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingstijd: | 1d De gilderekruteringsbonus verlaagt de trainingstijd | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Eenheidskosten: | Geen kosten | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Plaatskosten: | - / 50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|