Grote brug - niv. 4: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 25: | Regel 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | | style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Evenementen en missiereeksen]] | | style="width: 70%;" | [[Evenementen en missiereeksen]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Itemuitwisselingswaarde:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Tijd | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2u | |||
| 5.400 | |||
| 4 - 8 | |||
|- | |||
| 8u | |||
| 6.750 | |||
| 6 - 9 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 8.100 | |||
| 7 - 11 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Versie van 2 dec 2019 15:11
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1De eigenschap “StreetLevel” (als paginatype) met de invoerwaarde “ 1x1” bevat ongeldige tekens of is onvolledig en kan daarom onverwachte resultaten veroorzaken tijdens een opvraag- of annotatieproces.
| ||||||||||||
Grootte: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 4x3De eigenschap “Size” (als paginatype) met de invoerwaarde “ 4x3” bevat ongeldige tekens of is onvolledig en kan daarom onverwachte resultaten veroorzaken tijdens een opvraag- of annotatieproces.
| ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | |||||
Bronstijd | 590 | 60 | 1.000 | 700 | 4 | 1 |
IJzertijd | 1.020 | 96 | 2.200 | 1.700 | 5 | 1 |
Vroege middeleeuwen | 1.130 | 240 | 3.100 | 2.900 | 6 | 1 |
Hoge middeleeuwen | 1.260 | 480 | 4.000 | 4.000 | 7 | 1 |
Late middeleeuwen | 1.410 | 720 | 5.300 | 5.300 | 8 | 1 |
Koloniale tijdperk | 1.660 | 1.200 | 8.100 | 6.800 | 10 | 1 |
Industriële tijdperk | 1.870 | 2.400 | 10.100 | 8.200 | 13 | 1 |
Progressieve tijdperk | 2.050 | 3.600 | 12.300 | 9.700 | 18 | 1 |
Moderne tijdperk | 2.200 | 6.000 | 15.300 | 11.200 | 26 | 1 |
Postmoderne tijdperk | 2.290 | 9.600 | 19.200 | 12.800 | 36 | 1 |
Hedendaagse tijdperk | 2.660 | 14.400 | 25.000 | 14.400 | 52 | 1 |
Morgen | 3.230 | 24.000 | 28.900 | 16.100 | 70 | 1 |
De Toekomst | 3.870 | 38.400 | 33.200 | 17.700 | 85 | 1 |
Arctische toekomst | 4.500 | 57.600 | 37.700 | 19.400 | 103 | 1 |
Oceanische toekomst | 5.200 | 72.000 | 42.500 | 21.300 | 119 | 1 |
Virtuele toekomst | 6.210 | 96.000 | 47.600 | 23.000 | 144 | 1 |
Ruimtetijdperk: Mars | 9.940 | 156.000 | 79.500 | 37.300 | 175 | 1 |