Grotere runensteen - niv. 5: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
![goods.png](https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods.png)
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 24: | Regel 24: | ||
| style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | | style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Evenementen en missiereeksen]] | | style="width: 70%;" | [[Evenementen en missiereeksen]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Itemuitwisselingswaarde:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Tijd | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2u | |||
| 10.130 | |||
| 13 - 20 | |||
|- | |||
| 8u | |||
| 12.660 | |||
| 16 - 25 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 15.190 | |||
| 19 - 30 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Versie van 2 dec 2019 15:11
![]() | |||||||||||||
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | ![]() | ||||||||||||
Straat: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1De eigenschap “StreetLevel” (als paginatype) met de invoerwaarde “![]() | ||||||||||||
Grootte: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 2x2De eigenschap “Size” (als paginatype) met de invoerwaarde “![]() | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() | |
1d | bij motivering | |||||
Bronstijd | 20 | +2% | 200 | 2 | 2 | 1 |
IJzertijd | 32 | +2% | 400 | 2 | 2 | 1 |
Vroege middeleeuwen | 80 | +2% | 600 | 2 | 2 | 1 |
Hoge middeleeuwen | 160 | +2% | 800 | 3 | 2 | 1 |
Late middeleeuwen | 240 | +2% | 1.100 | 3 | 2 | 1 |
Koloniale tijdperk | 400 | +2% | 1.700 | 4 | 2 | 1 |
Industriële tijdperk | 800 | +2% | 2.100 | 5 | 2 | 1 |
Progressieve tijdperk | 1.200 | +2% | 2.600 | 6 | 2 | 1 |
Moderne tijdperk | 2.000 | +2% | 3.200 | 9 | 2 | 1 |
Postmoderne tijdperk | 3.200 | +2% | 4.000 | 12 | 2 | 1 |
Hedendaagse tijdperk | 4.800 | +2% | 5.200 | 18 | 2 | 1 |
Morgen | 8.000 | +2% | 6.000 | 24 | 2 | 1 |
De Toekomst | 12.800 | +2% | 6.900 | 29 | 2 | 1 |
Arctische toekomst | 19.200 | +2% | 7.900 | 35 | 2 | 1 |
Oceanische toekomst | 24.000 | +2% | 8.900 | 40 | 2 | 1 |
Virtuele toekomst | 32.000 | +2% | 9.900 | 48 | 2 | 1 |
Ruimtetijdperk: Mars | 52.000 | +2% | 16.600 | 59 | 2 | 1 |
![goods.png](https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods.png)
Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)
![att_boost_attacker.png](https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker.png)
Verhoogt de aanvalsbonus van het aanvallende leger van de speler