Heldenpilaar - Niv. 5: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 25: | Regel 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | | style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Evenementen en missiereeksen]] | | style="width: 70%;" | [[Evenementen en missiereeksen]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Itemuitwisselingswaarde:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Tijd | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2u | |||
| 6.750 | |||
| 6 - 9 | |||
|- | |||
| 8u | |||
| 8.440 | |||
| 7 - 12 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 10.130 | |||
| 9 - 14 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Versie van 2 dec 2019 15:11
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1De eigenschap “StreetLevel” (als paginatype) met de invoerwaarde “ 1x1” bevat ongeldige tekens of is onvolledig en kan daarom onverwachte resultaten veroorzaken tijdens een opvraag- of annotatieproces.
| ||||||||||||
Grootte: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 3x3De eigenschap “Size” (als paginatype) met de invoerwaarde “ 3x3” bevat ongeldige tekens of is onvolledig en kan daarom onverwachte resultaten veroorzaken tijdens een opvraag- of annotatieproces.
| ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | |||||
Bronstijd | 45 | 500 | 500 | 3 | 2 | 3 |
IJzertijd | 72 | 1.200 | 1.200 | 4 | 2 | 3 |
Vroege middeleeuwen | 180 | 2.100 | 2.100 | 5 | 2 | 3 |
Hoge middeleeuwen | 360 | 2.900 | 2.900 | 6 | 2 | 3 |
Late middeleeuwen | 540 | 3.800 | 3.800 | 6 | 2 | 3 |
Koloniale tijdperk | 900 | 5.800 | 4.900 | 7 | 2 | 3 |
Industriële tijdperk | 1.800 | 7.300 | 5.900 | 10 | 2 | 3 |
Progressieve tijdperk | 2.700 | 8.800 | 6.900 | 14 | 2 | 3 |
Moderne tijdperk | 4.500 | 11.000 | 8.100 | 20 | 2 | 3 |
Postmoderne tijdperk | 7.200 | 13.800 | 9.200 | 27 | 2 | 3 |
Hedendaagse tijdperk | 10.800 | 18.000 | 10.400 | 39 | 2 | 3 |
Morgen | 18.000 | 20.800 | 11.600 | 53 | 2 | 3 |
De Toekomst | 28.800 | 23.900 | 12.700 | 64 | 2 | 3 |
Arctische toekomst | 43.200 | 27.100 | 14.000 | 78 | 2 | 3 |
Oceanische toekomst | 54.000 | 30.600 | 15.300 | 89 | 2 | 3 |
Virtuele toekomst | 72.000 | 34.200 | 16.600 | 108 | 2 | 3 |
Ruimtetijdperk: Mars | 117.000 | 57.200 | 26.800 | 132 | 2 | 3 |
Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)