Kolossus - niv. 9: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 25: | Regel 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | | style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Evenementen en missiereeksen]] | | style="width: 70%;" | [[Evenementen en missiereeksen]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Itemuitwisselingswaarde:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Tijd | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2u | |||
| 7.830 | |||
| 10 - 16 | |||
|- | |||
| 8u | |||
| 9.790 | |||
| 12 - 20 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 11.750 | |||
| 15 - 23 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Versie van 2 dec 2019 15:11
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1De eigenschap “StreetLevel” (als paginatype) met de invoerwaarde “ 1x1” bevat ongeldige tekens of is onvolledig en kan daarom onverwachte resultaten veroorzaken tijdens een opvraag- of annotatieproces.
| ||||||||||||
Grootte: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 4x4De eigenschap “Size” (als paginatype) met de invoerwaarde “ 4x4” bevat ongeldige tekens of is onvolledig en kan daarom onverwachte resultaten veroorzaken tijdens een opvraag- of annotatieproces.
| ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | |||||
Bronstijd | 108 | 80 | +7% | 800 | 16 | 4 |
IJzertijd | 232 | 128 | +7% | 1.900 | 21 | 4 |
Vroege middeleeuwen | 356 | 320 | +8% | 3.100 | 26 | 4 |
Hoge middeleeuwen | 500 | 640 | +8% | 4.400 | 30 | 4 |
Late middeleeuwen | 656 | 960 | +9% | 5.800 | 35 | 4 |
Koloniale tijdperk | 828 | 1.600 | +9% | 8.800 | 42 | 4 |
Industriële tijdperk | 1.012 | 3.200 | +10% | 11.000 | 58 | 4 |
Progressieve tijdperk | 1.208 | 4.800 | +10% | 13.300 | 80 | 4 |
Moderne tijdperk | 1.416 | 8.000 | +11% | 16.500 | 115 | 4 |
Postmoderne tijdperk | 1.632 | 12.800 | +11% | 20.800 | 160 | 4 |
Hedendaagse tijdperk | 1.860 | 19.200 | +12% | 27.100 | 229 | 4 |
Morgen | 2.096 | 32.000 | +12% | 31.400 | 309 | 4 |
De Toekomst | 2.344 | 51.200 | +13% | 35.900 | 412 | 4 |
Arctische toekomst | 2.600 | 76.800 | +13% | 40.800 | 526 | 4 |
Oceanische toekomst | 2.864 | 96.000 | +14% | 46.100 | 640 | 4 |
Virtuele toekomst | 3.136 | 128.000 | +14% | 51.600 | 755 | 4 |
Ruimtetijdperk: Mars | 4.964 | 208.000 | +15% | 86.200 | 892 | 4 |
Verhoogt de aanvalsbonus van het aanvallende leger van de speler