Het schip - niv. 4: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 25: | Regel 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | | style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Evenementen en missiereeksen]] | | style="width: 70%;" | [[Evenementen en missiereeksen]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Itemuitwisselingswaarde:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Tijd | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2u | |||
| 5.400 | |||
| 4 - 8 | |||
|- | |||
| 8u | |||
| 6.750 | |||
| 6 - 9 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 8.100 | |||
| 7 - 11 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Versie van 2 dec 2019 15:12
![]() | |||||||||||||
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | ![]() | ||||||||||||
Straat: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1De eigenschap “StreetLevel” (als paginatype) met de invoerwaarde “![]() | ||||||||||||
Grootte: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 7x3De eigenschap “Size” (als paginatype) met de invoerwaarde “![]() | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() | |
1d | bij motivering | ||||||
Bronstijd | 57 | 105 | 1.000 | 900 | 13 | 1 | 5 |
IJzertijd | 122 | 168 | 2.400 | 1.550 | 17 | 1 | 5 |
Vroege middeleeuwen | 187 | 420 | 4.000 | 1.710 | 20 | 1 | 5 |
Hoge middeleeuwen | 263 | 840 | 5.600 | 1.910 | 24 | 1 | 5 |
Late middeleeuwen | 344 | 1.260 | 7.400 | 2.130 | 27 | 1 | 5 |
Koloniale tijdperk | 435 | 2.100 | 11.200 | 2.510 | 33 | 1 | 5 |
Industriële tijdperk | 531 | 4.200 | 14.000 | 2.830 | 45 | 1 | 5 |
Progressieve tijdperk | 634 | 6.300 | 17.000 | 3.100 | 63 | 1 | 5 |
Moderne tijdperk | 743 | 10.500 | 21.200 | 3.320 | 90 | 1 | 5 |
Postmoderne tijdperk | 857 | 16.800 | 26.600 | 3.460 | 126 | 1 | 5 |
Hedendaagse tijdperk | 977 | 25.200 | 34.600 | 4.020 | 180 | 1 | 5 |
Morgen | 1.100 | 42.000 | 40.100 | 4.880 | 243 | 1 | 5 |
De Toekomst | 1.231 | 67.200 | 46.000 | 5.850 | 297 | 1 | 5 |
Arctische toekomst | 1.365 | 100.800 | 52.200 | 6.810 | 360 | 1 | 5 |
Oceanische toekomst | 1.504 | 126.000 | 58.900 | 7.860 | 414 | 1 | 5 |
Virtuele toekomst | 1.646 | 168.000 | 66.000 | 9.390 | 504 | 1 | 5 |
Ruimtetijdperk: Mars | 2.606 | 273.000 | 110.200 | 15.020 | 612 | 1 | 5 |