Winterspits - niv. 12: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 24: | Regel 24: | ||
| style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | | style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Evenementen en missiereeksen]] | | style="width: 70%;" | [[Evenementen en missiereeksen]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Itemuitwisselingswaarde:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Tijd | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2u | |||
| 9.720 | |||
| 12 - 20 | |||
|- | |||
| 8u | |||
| 12.150 | |||
| 15 - 24 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 14.580 | |||
| 19 - 29 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Versie van 2 dec 2019 15:12
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1De eigenschap “StreetLevel” (als paginatype) met de invoerwaarde “ 1x1” bevat ongeldige tekens of is onvolledig en kan daarom onverwachte resultaten veroorzaken tijdens een opvraag- of annotatieproces.
| ||||||||||||
Grootte: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 4x4De eigenschap “Size” (als paginatype) met de invoerwaarde “ 4x4” bevat ongeldige tekens of is onvolledig en kan daarom onverwachte resultaten veroorzaken tijdens een opvraag- of annotatieproces.
| ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | ||||||
Bronstijd | 140 | 80 | +7% | 800 | 760 | 15 | 6 |
IJzertijd | 302 | 128 | +7% | 2.000 | 1.300 | 15 | 6 |
Vroege middeleeuwen | 463 | 320 | +8% | 3.400 | 1.440 | 15 | 6 |
Hoge middeleeuwen | 650 | 640 | +8% | 4.700 | 1.610 | 15 | 6 |
Late middeleeuwen | 853 | 960 | +9% | 6.200 | 1.790 | 15 | 6 |
Koloniale tijdperk | 1.076 | 1.600 | +9% | 9.500 | 2.110 | 15 | 6 |
Industriële tijdperk | 1.316 | 3.200 | +10% | 11.800 | 2.380 | 15 | 6 |
Progressieve tijdperk | 1.570 | 4.800 | +10% | 14.300 | 2.610 | 15 | 6 |
Moderne tijdperk | 1.841 | 8.000 | +11% | 17.800 | 2.800 | 15 | 6 |
Postmoderne tijdperk | 2.122 | 12.800 | +11% | 22.400 | 2.910 | 15 | 6 |
Hedendaagse tijdperk | 2.418 | 19.200 | +12% | 29.200 | 3.390 | 15 | 6 |
Morgen | 2.725 | 32.000 | +12% | 33.800 | 4.110 | 15 | 6 |
De Toekomst | 3.047 | 51.200 | +13% | 38.700 | 4.920 | 15 | 6 |
Arctische toekomst | 3.380 | 76.800 | +13% | 44.000 | 5.730 | 15 | 6 |
Oceanische toekomst | 3.723 | 96.000 | +14% | 49.600 | 6.620 | 15 | 6 |
Virtuele toekomst | 4.077 | 128.000 | +14% | 55.600 | 7.900 | 15 | 6 |
Ruimtetijdperk: Mars | 6.453 | 208.000 | +15% | 92.800 | 12.650 | 15 | 6 |
Verhoogt de verdedigingsbonus van het verdedigende leger in PvP (buurtgevechten)