Winterpiramide: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 125: | Regel 125: | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 4.230 | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 4.230 | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 117.000 | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 117.000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 4.600 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 162.000 | |||
|} | |} | ||
Versie van 23 apr 2020 10:43
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Culturele gebouwen | ||||||||||||
Straat: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1De eigenschap “StreetLevel” (als paginatype) met de invoerwaarde “ 1x1” bevat ongeldige tekens of is onvolledig en kan daarom onverwachte resultaten veroorzaken tijdens een opvraag- of annotatieproces.
| ||||||||||||
Grootte: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 3x3De eigenschap “Size” (als paginatype) met de invoerwaarde “ 3x3” bevat ongeldige tekens of is onvolledig en kan daarom onverwachte resultaten veroorzaken tijdens een opvraag- of annotatieproces.
| ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | |
---|---|---|
Bronstijd | 290 | 45 |
IJzertijd | 440 | 72 |
Vroege middeleeuwen | 480 | 180 |
Hoge middeleeuwen | 540 | 360 |
Late middeleeuwen | 600 | 540 |
Koloniale tijdperk | 710 | 900 |
Industriële tijdperk | 800 | 1.800 |
Progressieve tijdperk | 870 | 2.700 |
Moderne tijdperk | 940 | 4.500 |
Postmoderne tijdperk | 980 | 7.200 |
Hedendaagse tijdperk | 1.130 | 10.800 |
Morgen | 1.380 | 18.000 |
De Toekomst | 1.650 | 28.800 |
Arctische toekomst | 1.920 | 43.200 |
Oceanische toekomst | 2.220 | 54.000 |
Virtuele toekomst | 2.650 | 72.000 |
Ruimtetijdperk: Mars | 4.230 | 117.000 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 4.600 | 162.000 |