Spooktoren: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 143: | Regel 143: | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 117.000 | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 117.000 | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | +9% | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | +9% | ||
|- | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 5.340 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 162.000 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | +9% | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production.png}} Voorradenverzameling<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production.png}} Voorradenverzameling<br> |
Versie van 23 apr 2020 10:43
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Culturele gebouwen | ||||||||||||
Straat: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1De eigenschap “StreetLevel” (als paginatype) met de invoerwaarde “ 1x1” bevat ongeldige tekens of is onvolledig en kan daarom onverwachte resultaten veroorzaken tijdens een opvraag- of annotatieproces.
| ||||||||||||
Grootte: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 3x3De eigenschap “Size” (als paginatype) met de invoerwaarde “ 3x3” bevat ongeldige tekens of is onvolledig en kan daarom onverwachte resultaten veroorzaken tijdens een opvraag- of annotatieproces.
| ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | ||
---|---|---|---|
Bronstijd | 360 | 45 | +5% |
IJzertijd | 510 | 72 | +5% |
Vroege middeleeuwen | 560 | 180 | +5% |
Hoge middeleeuwen | 630 | 360 | +5% |
Late middeleeuwen | 700 | 540 | +6% |
Koloniale tijdperk | 820 | 900 | +6% |
Industriële tijdperk | 920 | 1.800 | +6% |
Progressieve tijdperk | 1.010 | 2.700 | +6% |
Moderne tijdperk | 1.090 | 4.500 | +7% |
Postmoderne tijdperk | 1.130 | 7.200 | +7% |
Hedendaagse tijdperk | 1.310 | 10.800 | +7% |
Morgen | 1.600 | 18.000 | +7% |
De Toekomst | 1.910 | 28.800 | +8% |
Arctische toekomst | 2.230 | 43.200 | +8% |
Oceanische toekomst | 2.570 | 54.000 | +8% |
Virtuele toekomst | 3.070 | 72.000 | +8% |
Ruimtetijdperk: Mars | 4.910 | 117.000 | +9% |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 5.340 | 162.000 | +9% |
Voorradenverzameling