Woongebouwen Vikingen: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Gebouw | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Kosten | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Vereisten | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Levert | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Produceert | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_Vikings_Residential1.png}}<br />[[Keet (Vikingen)]] | ||
| | | 36 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Munten <br/>45 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Voorraden <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 2x2<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br /> | ||
| | | 16 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/vikings.png}} Vikingen <br/> | ||
| | | 93 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/copper_coins.png}} / 4u | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_Vikings_Residential2.png}}<br />[[Hut (Vikingen)]] | ||
| | | 108 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Munten <br/>135 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Voorraden <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 3x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br /> | ||
| | | 59 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/vikings.png}} Vikingen <br/> | ||
| | | 375 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/copper_coins.png}} / 8u | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_Vikings_Residential3.png}}<br />[[Stamhuis (Vikingen)]] | |||
| 225 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Munten <br/>282 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Voorraden <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 3x5<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br /> | |||
| 172 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/vikings.png}} Vikingen <br/> | |||
| 1.900 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/copper_coins.png}} / 1d | |||
|} |
Versie van 12 jan 2021 11:13
Gebouw | Kosten | Vereisten | Levert | Produceert |
---|---|---|---|---|
Keet (Vikingen) |
36 Munten 45 Voorraden |
2x2 1x1 |
16 Vikingen |
93 / 4u |
Hut (Vikingen) |
108 Munten 135 Voorraden |
3x3 1x1 |
59 Vikingen |
375 / 8u |
Stamhuis (Vikingen) |
225 Munten 282 Voorraden |
3x5 1x1 |
172 Vikingen |
1.900 / 1d |