Levensondersteuning Asteroïdekolonie: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{{#ask: Category:Asteroïdekolonie BuildingType::Levensondersteuning | ?Name | ?ExternalImage | ?Costs | ?Requirements | ?Size | ?StreetLevel | ?Provides |...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Gebouw | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Kosten | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Vereisten | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Levert | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Produceert | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/K_SS_SpaceAgeAsteroidBelt_Lifesupport1.png}}<br />[[Opslagcontainer (Asteroïdekolonie)]] | ||
| | | 39.600 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Munten <br/>46.800 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Voorraden <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 2x2<br />Geen weg vereist<br /> | ||
| | | 70 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/life_support.png}} Levensondersteuning <br/> | ||
| | | | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/K_SS_SpaceAgeAsteroidBelt_Lifesupport2.png}}<br />[[Brandstoftank (Asteroïdekolonie)]] | ||
| | | 60.300 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Munten <br/>71.200 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Voorraden <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 3x2<br />Geen weg vereist<br /> | ||
| | | 130 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/life_support.png}} Levensondersteuning <br/> | ||
| | | | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/K_SS_SpaceAgeAsteroidBelt_Lifesupport3.png}}<br />[[Ondergrondse reactor (Asteroïdekolonie)]] | |||
| 83.700 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Munten <br/>98.900 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Voorraden <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 2x4<br />Geen weg vereist<br /> | |||
| 220 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/life_support.png}} Levensondersteuning <br/> | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/K_SS_SpaceAgeAsteroidBelt_Lifesupport4.png}}<br />[[Ruimtewerf (Asteroïdekolonie)]] | |||
| 206.300 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Munten <br/>243.800 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Voorraden <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 4x4<br />Geen weg vereist<br /> | |||
| 590 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/life_support.png}} Levensondersteuning <br/> | |||
| | |||
|} |
Versie van 12 jan 2021 11:13
Gebouw | Kosten | Vereisten | Levert | Produceert |
---|---|---|---|---|
Opslagcontainer (Asteroïdekolonie) |
39.600 Munten 46.800 Voorraden |
2x2 Geen weg vereist |
70 Levensondersteuning |
|
Brandstoftank (Asteroïdekolonie) |
60.300 Munten 71.200 Voorraden |
3x2 Geen weg vereist |
130 Levensondersteuning |
|
Ondergrondse reactor (Asteroïdekolonie) |
83.700 Munten 98.900 Voorraden |
2x4 Geen weg vereist |
220 Levensondersteuning |
|
Ruimtewerf (Asteroïdekolonie) |
206.300 Munten 243.800 Voorraden |
4x4 Geen weg vereist |
590 Levensondersteuning |