Vruchtbare cidermolen: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 254: | Regel 254: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 24.465 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 24.465 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 2 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 2 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Venus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 400 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 252.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1.311 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3.370 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 53 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 67 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 26.225 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png}} Macht kan alleen worden geproduceerd in een gilde en het wordt toegevoegd tijdens de dagelijkse berekening<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png}} Macht kan alleen worden geproduceerd in een gilde en het wordt toegevoegd tijdens de dagelijkse berekening<br> |
Versie van 15 apr 2021 08:26
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Productiegebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 3x4 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Vereist | Levert | Produceert | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5m | 15m | 1u | 4u | 8u | 1d | |||
Bronstijd | 19 | 60 | 22 | 30 | 1 | 3 | 440 | 2 |
IJzertijd | 37 | 96 | 53 | 60 | 1 | 3 | 1.056 | 2 |
Vroege middeleeuwen | 52 | 240 | 84 | 100 | 1 | 4 | 1.680 | 2 |
Hoge middeleeuwen | 67 | 480 | 129 | 140 | 1 | 4 | 2.576 | 2 |
Late middeleeuwen | 82 | 720 | 163 | 190 | 2 | 5 | 3.256 | 2 |
Koloniale tijdperk | 98 | 1.200 | 207 | 280 | 2 | 7 | 4.137 | 2 |
Industriële tijdperk | 112 | 2.400 | 251 | 350 | 3 | 9 | 5.015 | 2 |
Progressieve tijdperk | 127 | 3.600 | 295 | 430 | 4 | 14 | 5.895 | 2 |
Moderne tijdperk | 141 | 6.000 | 343 | 530 | 6 | 18 | 6.863 | 2 |
Postmoderne tijdperk | 154 | 9.600 | 392 | 670 | 8 | 22 | 7.831 | 2 |
Hedendaagse tijdperk | 167 | 14.400 | 440 | 870 | 11 | 27 | 8.799 | 2 |
Morgen | 179 | 24.000 | 493 | 1.010 | 15 | 32 | 9.857 | 2 |
De Toekomst | 201 | 38.400 | 541 | 1.150 | 19 | 37 | 10.825 | 2 |
Arctische toekomst | 214 | 57.600 | 594 | 1.310 | 23 | 42 | 11.881 | 2 |
Oceanische toekomst | 227 | 72.000 | 651 | 1.480 | 26 | 47 | 13.025 | 2 |
Virtuele toekomst | 239 | 96.000 | 704 | 1.650 | 32 | 52 | 14.081 | 2 |
Ruimtetijdperk: Mars | 364 | 156.000 | 1.140 | 2.760 | 39 | 57 | 22.793 | 2 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 382 | 216.000 | 1.223 | 3.060 | 46 | 62 | 24.465 | 2 |
Ruimtetijdperk: Venus | 400 | 252.000 | 1.311 | 3.370 | 53 | 67 | 26.225 | 2 |
Macht kan alleen worden geproduceerd in een gilde en het wordt toegevoegd tijdens de dagelijkse berekening