Verlaten gesticht - niv. 7: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 210: | Regel 210: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 15 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 15 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 6 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 6 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Venus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | -2.210 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 525.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 236.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 15 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 6 | |||
|} | |} |
Versie van 15 apr 2021 08:27
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 5x5 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | |||||
Bronstijd | -110 | 1 | 125 | 1.800 | 15 | 6 |
IJzertijd | -190 | 1 | 200 | 4.200 | 15 | 6 |
Vroege middeleeuwen | -210 | 1 | 500 | 7.000 | 15 | 6 |
Hoge middeleeuwen | -240 | 1 | 1.000 | 9.800 | 15 | 6 |
Late middeleeuwen | -270 | 1 | 1.500 | 13.000 | 15 | 6 |
Koloniale tijdperk | -310 | 1 | 2.500 | 19.700 | 15 | 6 |
Industriële tijdperk | -350 | 1 | 5.000 | 24.600 | 15 | 6 |
Progressieve tijdperk | -390 | 1 | 7.500 | 29.800 | 15 | 6 |
Moderne tijdperk | -420 | 1 | 12.500 | 37.100 | 15 | 6 |
Postmoderne tijdperk | -430 | 1 | 20.000 | 46.700 | 15 | 6 |
Hedendaagse tijdperk | -500 | 1 | 30.000 | 60.800 | 15 | 6 |
Morgen | -610 | 1 | 50.000 | 70.400 | 15 | 6 |
De Toekomst | -730 | 1 | 80.000 | 80.600 | 15 | 6 |
Arctische toekomst | -850 | 1 | 120.000 | 91.600 | 15 | 6 |
Oceanische toekomst | -980 | 1 | 150.000 | 103.300 | 15 | 6 |
Virtuele toekomst | -1.180 | 1 | 200.000 | 115.700 | 15 | 6 |
Ruimtetijdperk: Mars | -1.880 | 1 | 325.000 | 193.300 | 15 | 6 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | -2.050 | 1 | 450.000 | 214.100 | 15 | 6 |
Ruimtetijdperk: Venus | -2.210 | 1 | 525.000 | 236.000 | 15 | 6 |